Tego Transita customizowali Polacy! Sportowy "dostawczak"

Samochody dostawcze są stworzone do ciężkiej pracy. Nierzadko muszą przewieźć sporą ilość towaru czy większą liczbę pasażerów jak ma to miejsce w przypadku busów. Polska firma Carlex Design udowadnia, że samochody użytkowe nie muszą być nudne.
Tego Transita customizowali Polacy! Sportowy "dostawczak"
materiały prasowe
29.01.2021

Polska firma Carlex Design zajmuje się m.in. modyfikacjami optycznymi samochodów. Dzięki temu auta zyskują nowy, wyróżniający się wygląd. Zmianom jest poddawana karoseria pojazdu oraz wnętrze. Polski tuner przerabia auta takich marek jak m.in. Audi, Rolls-Royce, McLaren czy Audi. Niedawno firma zaprezentowała zmodyfikowanego Forda Transita Custom X.

Carlex Design wzięło na warsztat Forda Transita Custom, który dostał agresywny zestaw karoserii, nowe koła i odnowione wnętrze. Z przodu auto otrzymało nowy zderzak ze zmienionym grillem wraz z logiem tunera. Dodatkowo poszerzono błotniki, drzwi oraz zamontowano dodatkowe progi po bokach.

Bodykit objął również tylny zderzak z dyfuzorem i końcówkami rury wydechowej po każdej stronie, a także skrzydło montowane na dachu. Dodano osłony halogenów w kolorze czarnym. Cały projekt podkreślają czerwone akcenty kontrastujące z resztą nadwozia, które można zamówić w wielu odcieniach. Ford Transit Custom X otrzyma nowe 18-calowe felgi aluminiowe od Carlex Design lub od OZ Racing z oponami Michelin Pilot Sport 4.

W środku samochód zyskał wyścigowy charakter. Chodzi m.in. o sportowe fotele przednie pokryte skórą i alcantarą czy zmodyfikowaną kierownicę. Dodatkowo Transit od Carlexa zyskał specjalny system, który sprawia, że ​​brzmi on jak V8. Wszystko sterowane za pomocą aplikacji na smartfonie. Z dodatków w samochodzie zamontowano hak holowniczy Westfalii, który jest odpinany.

Wszystkie modyfikacje wyceniono na 6,495 euro netto, czyli na blisko 30 tys. złotych.

Warto wspomnieć o Mercedesie klasy X, który doczekał się kilku projektów od Carlex Design, a niedwano zaprezentowano nowy o nazwie Racing Green Edition. Najnowszy dziesiąty pomysł na zmianę wyglądu klasy X mocno ingeruje w stylistykę z zewnątrz, jak i wewnątrz auta.

Polecane wideo

Tego Transita customizowali Polacy! Sportowy "dostawczak"
Tego Transita customizowali Polacy! Sportowy "dostawczak" - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie