Alternatywa dla papierosów. Zrewolucjonizuje rynek?

Nowe urządzenie pomogło już wielu osobom raz na zawsze pożegnać się z papierosami.
Alternatywa dla papierosów. Zrewolucjonizuje rynek?
fot. Instagram @glo_hyper
02.02.2021

W styczniu nasza determinacja, by zdrowiej jeść, zrzucić kilka zbędnych kilogramów, zażywać więcej ruchu, a także pożegnać się ze szkodliwymi nawykami, ma swoje apogeum. Czy pod koniec stycznia wciąż mamy w sobie tyle samozaparcia, aby wytrwać w noworocznym postanowieniu rzucenia papierosów? Oby! Jednak nie każdy z nas może poszczycić się tak silnym charakterem. Na szczęście istnieją alternatywy dla papierosów – bez dymu i nieprzyjemnego zapachu.

Co zamiast papierosa?

Coraz więcej osób zaczyna na poważnie i konsekwentnie dbać o swoje zdrowie. Nie uszło to uwadze koncernów tytoniowych, które skupiły się na produkcji mniej inwazyjnych dla organizmu modeli e-papierosów, np. marki Vype i podgrzewaczy tytoniu. Dla palaczy, którzy nie chcą rezygnować z przyjemności płynącej z kontaktu z tytoniem, te urządzenia mogą się świetnie sprawdzić jako zdrowszy zamiennik klasycznych papierosów. Z naszych własnych doświadczeń, a także wielu naszych znajomych wiemy, że tak właśnie jest.

W czym tkwi sukces tych urządzeń? Na przykład podgrzewacze tytoniu gloHyper zawierają tytoń, a co za tym idzie – również nikotynę, jednak nie emitują szkodliwego dymu. Przypomnijmy, że to właśnie substancje smoliste zawarte w dymie papierosowym, a nie sama nikotyna, w dużej mierze przyczyniają się do rozwoju nowotworów i innych chorób płuc. W przypadku podgrzewaczy tytoniu to ryzyko jest zminimalizowane.

Podgrzewacze tytoniu: przyjemność bez dymu

Co ciekawe, wkłady nowej generacji neo marki gloHyper nie zawierają substancji smolistych, mają za to 30% więcej tytoniu w porównaniu z dotychczasowymi wariantami marki. Efektywność tych urządzeń jest tym większa, że możemy podgrzać aż trzy wkłady jeden po drugim. To jedyne takie rozwiązanie na rynku podgrzewaczy. Dodajmy, że jedno ładowanie wkładu wystarcza na cały dzień jego używania, czyli na około 20 sesji.

fot. materiały prasowe

Urządzenia są też bardzo proste w obsłudze. Posiadają jeden przycisk, za pomocą którego możemy ustawić tryb standardowy lub boost – intensywny. W sprzedaży znajduje się bardzo bogata gama

Przy łatwości i efektywności tych urządzeń, są one przy okazji całkiem stylowym gadżetem, który wpadnie w oko niejednemu fanowi nowoczesnych, estetycznych gadżetów. Producent oferuje podgrzewacze glo w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, niebieskiej i pomarańczowej. Oprócz znacznie mniej szkodliwego wpływu na nasze zdrowie, mamy więc skuteczną alternatywę dla papierosów, która  przy okazji fajnie wygląda.

Więcej o alternatywnych produktach nikotynowych można się dowiedzieć np. dzięki kampanii „Masz Wybór” (www.maszwybor.pl), za którą stoi jeden z koncernów tytoniowych.

Czy te urządzenia rzeczywiście wprowadzą rewolucyjne zmiany na rynku tytoniowym? Czas pokaże.

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie