Niezwykły szofer Marii Sharapovej

Na wielkie imprezy gwiazdy na czerwony dywan są zazwyczaj wysadzane z długich luksusowych limuzyn. Maria Szarapowa wybrała nieco inną drogę.
Niezwykły szofer Marii Sharapovej
Trzeba przyznać, że sylwetka hybrydowego Porsche jest równie piękna co rosyjskiej tenisistki. zdj. Newspress
20.06.2014

Na przyjęcie zorganizowane przez tenisową organizację WTA przed turniejem Wimbledon w Wielkiej Brytanii, Maria Szarapowa podjechała najnowszym Porsche 918 Spyder. Ten wóz to obecnie najmocniejsze i najszybsze auto ze stajni niemieckiego producenta. Dodatkowo również bardzo przyjazne dla środowiska. Stuttgarcka hybryda osiąga moc 889KM. Napęd składa się z widlastej ósemki o pojemności 4,6 litra (608KM) i dwóch silników elektrycznych (127 i 154KM). Nietypowe Porsche osiąga setkę w 2,6 sekundy, a jej możliwości kończą się na 345kmh. Najlepsze jest jednak to, że potrafi spalić tylko 3 litry benzyny na 100km.

 

Sporo meżczyzn wiele by dało żeby być na miejscu australijskiego kierowcy. Nie tylko ze względu na samochód... zdj. Newspress
 

Takim właśnie wozem, podwiózł Szarapową na imprezę w Kensington Roof Gardens w Zachodnim Londynie... Mark Webber. Szofer oczywiście ubrany był w stosowny do swojej roli strój. Naoczni świadkowie twierdzą, że równym zainteresowaniem co gwiazdy cieszyło się również niezwykłe Porsche.

 

 

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie