Najciekawsze moto aukcje WOŚP. M.in. auto Chucka Norrisa, Ferrari znanego youtubera

W ostatni dzień stycznia będzie miał miejsce 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Jurka Owsiaka od lat jest wspierana przez Allego. Na aukcjach, które trwają od kilku tygodni jest wiele ciekawych propozycji - powinny zainteresować fanów motoryzacji.
Najciekawsze moto aukcje WOŚP. M.in. auto Chucka Norrisa, Ferrari znanego youtubera
Allegro.pl
19.01.2021

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat łączy ludzi w jednym celu, aby pomagać innym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. W tym roku orkiestra gra pod hasłem "Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy".

Fani motoryzacji mogą wylicytować m.in. ciekawe przedmioty, samochody czy przejażdżki np. ze znanymi osobami. Pieniądze z wylicytowanych aukcji w całości zostaną przeznaczone na rzecz WOŚP.

Z ciekawszych przedmiotów można wylicytować m.in. kask z podpisami Marcina Prokopa, Marka Siudyma, Witolda Paszta i Aleksandry Kutz. Z kolei Karolina Pilarczyk przekazała na aukcję swoje profesjonalne rękawice sportowe.

Dla osób, które oczekują czegoś więcej są aukcje, na których wystawiający oferują przejażdżki. Możemy wylicytować Przejazd z czterokrotnym rajdowym mistrzem Polski Leszkiem Kuzajem, prowadzącym sportowy samochód o mocy min. 300 KM - czytamy w opisie aukcji.

Ciekawy wydaje się również trening na Torze Poznań specjalnie przygotowanym Mini Cooperem S. Dla fanów Porsche jest możliwość wylicytowania całodniowego szkolenia na torze w ramach Porsche Experience. Dużo emocji może dać też przejazd driftingowy BMW E30 z silnikiem LS1 z corvetty. Dla prawdziwych Polaków jest również możliwość przejazdu kultowym VW Passatem B5.

Dla osób, które chcą wspomóc WOŚP większa sumą pieniędzy są aukcje samochodów. Możemy kupić Replikę Dodge’a RAM-a 1500 z serialu “Strażnik Teksasu”. Samochód został przygotowany przez Braci Collins. Na aukcji znajdziemy Mercedesa W201 od PRO8L3M i adidas Originals.

Na jednej z aukcji pojawił się Fiat Punto I generacji z 1998 roku. Model sam w sobie nie wzbudza tyle emocji, ale ten oferowany w ramach WOŚP jest niemal fabrycznie nowy. Chociaż najwięcej zamieszania wzbudziło pojawianie się Ferrari F430 należące Radka Kotarskiego.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie