Car Thief Simulator - powstaje symulator złodzieja samochodowego

To już pewne powstanie symulator kradzieży samochodów. Firma The Dust poinformowała, że jej studio Two Horizons wyprodukuje pełną wersję gry wideo Car Thief Simulator, której zwiastun możemy obejrzeć od lutego tego roku.
Car Thief Simulator - powstaje symulator złodzieja samochodowego
materiały prasowe
07.12.2020

Zamieszczony pod koniec lutego roku zwiastun gry Car Thief Simulator miał swoje zadanie. Jak informuje firma The Dust, został on stworzony w celu analizy popytu. Na decyzję o powstaniu gry duży wpływ mieli gracze, którzy zainteresowali się pomysłem. Dało to również sporo informacji na temat ewentualnej sprzedaży gry po jej opublikowaniu.

Co więcej, The Dust zaznacza, że jej działania promocyjne jeszcze się nie rozpoczęły, a zainteresowanie grą rośnie. Chociaż zwiastun na YouTubie zebrał jak dotąd niespełna 40 tys. wyświetleń, prawdopodobnie działania na platformie Steam przyciągnęły najwięcej potencjalnych graczy, których społeczność w tym momencie liczy ponad 8 tys. użytkowników.

Car Thief Simulator ma pojawić się w sprzedaży w 2021 roku. Za produkcję będzie odpowiadać spółka Two Horizons założona przez The Dust pod koniec listopada, która do tej pory wyprodukowała takie gry jak Hotel Renovator, Aquapark Renovator, Airport Renovator i Exterminator Simulator.

– Podczas rozgrywki ich głównym zadaniem będzie kradzież aut z ulic miasta i przedmieść. Największym wyzwaniem będą różne rodzaje zabezpieczeń utrudniających włamania. W symulatorze pojawią się rozmaite taktyki rabunku, od klasycznych takich jak wytrych czy wybicie okna, po hakowanie oprogramowania. Kolejnymi przeszkodami będą przechodnie, którzy w każdym momencie mogą wezwać policję lub sami interweniować zauważywszy próbę kradzieży auta. Aby sprzedać auto gracz będzie mógł zmienić tablice rejestracyjne, przemalować auto, zmienić inne oznaczenia samochodu, aby uniknąć namierzenia przez policję. Gracz będzie mógł również sprzedać samochód na części. Nie obejdzie się bez brawurowych ucieczek przed policją – tłumaczy The Dust.

Polska spółka The Dust, która odpowiada za Car Thief Simulator jest notowana na bocznym rynku warszawskiej giełdy. Obecnie jej kapitalizacja wynosi ok. 43 mln złotych.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie