Wojewódzki pochwalił się nowym autem w kolorze jesieni

Nie od dzisiaj wiadomo, że Kuba Wojewódzki pała dużym zamiłowaniem do sportowych samochodów. W jego garażu nie jednokrotnie stały samochody marek takich jak Ferrari, Porsche czy Lamborgnini. Autem tej ostatniej postanowił się pochwalić na swoim Instagramie.
Wojewódzki pochwalił się nowym autem w kolorze jesieni
unsplash.com
10.11.2020
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

Znany prezenter zdecydował się wybrać na jesienne dni nowe Lamborghini Huracán Evo Spyder, które zostało pokryte pomarańczowym lakierem. W takim wydaniu włoski supersamochód dobrze pasuje do panującej pory roku. Co ciekawe, celebrycie nie jest straszenie przeziębienie, ponieważ wariant Spyder oznacza wersję z chowanym dachem.

 

Jeżdżenie z otartym dachem, kiedy na zewnątrz jest poniżej 10 stopni, z całą pewnością nie będzie najlepsze dla naszego zdrowia, ale kiedy mamy do czynienia z symfonią wolnossącego silnika 5,2-litrowego V10, ciężko nie poddać się pokusie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Orange is the new... forever young Często nie pytacie mnie jak zaczynam poniedziałki. Odpowiadam zatem. Od wypadu z moją drużyną na kawę na #nacyrklu #minionkinacyrklu A potem tylko #lans i #lans

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

Zaprezentowane przez Wojewódzkiego Lamborghini Huracan Evo Spyder legitymuje się mocą 640 KM i pozwala się rozpędzić się do 100 km/h w czasie 2,9 sekundy i osiągać maksymalnie 325 km/h. Kwintesencją Huracana jest centralnie umieszczony silnik, który wpływa pozytywnie na prowadzenie supersamochodu.

 

Za nowe Lamborghini Huracán Evo Spyder trzeba przygotować nawet 1,5 mln złotych. W garażu Wojewódzkiego stały już wcześniej takie samochody jak Bentley Continental GT, Porsche 911 GT2 RS, Bentley Bentayga czy Lamborghini Aventador SV.

 

Warto dodać, że na co dzień celebryta porusza się bardziej "cywilizowanym" Lamborghini Urus, który idealnie sprawdzi się podczas codziennych aktywności.

 

 

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie