BMW M4 Competition 2021 od Kith

Najnowsze BMW M4 Competition powstanie we współpracy z renomowaną firmą odzieżą Kith . Takie połączenie wydaje się być dość nietypowe, ale patrząc na efekty można uznać tę decyzję za udaną.
BMW M4 Competition 2021 od Kith
materiały prasowe
09.11.2020
Kamil Nowicki - Redaktor prowadzący AutoStuff.pl

Powstanie 150 egzemplarzy BMW M4 Competition, które zyska trochę stylu od amerykańskiej firmy Kith specjalizującej się w produkcji lifestylowej odzieży.

 

Cały projekt opiera się odetale stylistyczne, które są sygnowane logiem firmy Kith. Z tyłu zamiast loga BMW M4 Competition na klapie znajduje się czarne logo Kith z paskami kojarzącymi się z  sporotwym BMW M. Na zagłówkach karbonowych foteli oraz na podłokietniku środkowym wytłoczone zostało logo amerykańskiej firmy.

 

Limitowane BMW M4 Competition będzie dostępne w matowych lakierach - w kolorze mroźnej czerni, mroźnego ciemnego srebra i mroźnej brylantowej bieli. Ma to być nawiązanie do kolorów niegdyś popularnych w kultowym już BMW E30 M3. Dla tego modelu stworzono specjalnie logo BMW, które zyskało kolejny pierścień w kolorach BMW M z informacją o współpracy z firmą Kith.

 

 Model oparty jest techniczne o BMW M4 Competition. Oznacza to, że pod maską bawarskiego samochodu znajdziemy silnik R6 o pojemności 3 litrów, który generuje 510 KM mocy i 650 Nm momentu obrotowego. Wersja BMW M4 BMW M4 Competition x Kith dostępna będzie z napędem na tyną oś lub na cztery koła (xDrive).

 

Fanatycy skrzyni manualnej nie będą zadowoleni, ponieważ moc standardowo będzie przekazywana za pomocą 8-biegowej automatycznej przekładni. Limitowane BMW M4 Competition x Kith ma być dostępne od lata 2021 roku. Producent nie zdradził, ile będzie kosztować opisywany model, lecz można spodziewać się można kwot przekraczające pół miliona złotych. Patrząc na poprzednie wersje limitowane jak BMW M4 CS.

Polecane wideo

BMW M4 Competition 2021 od Kith
BMW M4 Competition 2021 od Kith - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie