Youtuber postanowił spalić nowego Mercedesa–AMG GT 63 S

Był już youtuber, który zrzucił Mercedesa G63 z helikoptera. Teraz przyszła pora na innego twórcę, który postanowił spalić samochód warty prawie 800 tys. zł.
Youtuber postanowił spalić nowego Mercedesa–AMG GT 63 S
27.10.2020
Konrad Klimkiewicz


Michaił Litwin to rosyjski twórca internetowy. Ma prawie pięć milionów subskrybcji na swoim kanale i często wrzuca filmy, na których obnosi się pieniędzmi. Niedawno kupił Mercedesa–AMG GT 63 S, jednak ten sprawował się poniżej jego oczekiwań. Youtuber twierdzi, że samochód kilkukrotnie już mu się zepsuł, a serwis nie potrafi go naprawić.

 

Podobno samochód aż pięć razy trafiał na warsztat i nie udało się go naprawić. Sam Michaił nie zdradza, co dokładnie szwankowało mu w aucie. Wkurzony youtuber postanowił więc nagrać, jak podpala samochód, a film wrzucić do sieci. Nagranie obejrzało już 10 mln osób i ta liczba ciągle rośnie, więc może strata tak kosztownego pojazdu będzie mniej bolesna, jak wpłynie hajs z reklam.

 

Youtuber pojechał autem na pole, następnie wyciągnął z bagażnika kilka kanistrów z benzyną i polał nią cały wóz. Zrobił z niej także ścieżkę, by móc podpalić Mercedesa z bezpiecznej odległości.

 

Mercedes AMG GT 63 S kryje pod maską 4-litrowy silnik V8 osiągający 639 KM i okrągłe 900 Nm. Takie parametry pozwalają samochodowi na osiągnięcie "setki" w 3,2 s i rozpędzenie się do 315 km/h.

 

Efekt końcowy rzeczywiście był spektakularny. Mercedes spłonął, a youtuber odjechał z miejsca zdarzenia "nowym", porządnym samochodem. Gdybyśmy chcieli zobaczyć podobny film nagrany w naszym kraju, mogłoby być ciężko – w końcu kto chciałby oglądać, jak płonie stary Passat?

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie