Koncepty Suzuki na Tokyo Motor Show

Koncepty Suzuki na Tokyo Motor Show
Fot. Suzuki
04.10.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Salon motoryzacyjny Tokyo Motor Show będzie obfitował w nowości Suzuki. Japońska marka zaprezentuje aż dziewięć koncepcyjnych modeli samochodów i motocykli.

Podczas 45. salonu motoryzacyjnego Tokyo Motor Show, który potrwa od 27 października do 5 listopada, goście odwiedzający stoisko Suzuki będą mogli obejrzeć nie tylko pełną gamę produktów z oferty marki, ale także pojazdy w fazie koncepcyjnej.

 

 

e-Survivor to kompaktowy SUV przyszłości, który czerpie z dziedzictwa modeli Jimny i Vitara. Zapewnia doskonałe właściwości jezdne dzięki konstrukcji na ramie typu drabinowego i lekkiemu nadwoziu, dostarczając zupełnie nowe możliwości w elektrycznym samochodzie z napędem na cztery koła.

 

 

Spacia Concept reprezentuje segment kei carów. Wysokie nadwozie, niska podłoga, przestronna kabina pasażerska i przesuwne tylne drzwi sprawiają, że model ten jest niezwykle praktyczny i komfortowy. Dostarcza mnóstwo radości z jazdy zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas weekendowych wyjazdów z rodziną i przyjaciółmi.

 

 

Spacia Custom Concept to intrygujący design, który przyciąga spojrzenia. Duży, chromowy grill to tylko jeden z wyróżniających go elementów. Model ten doskonale łączy funkcjonalność z wyjątkowym wyglądem.

 

 

Xbee jest kompaktowym crossoverem, stanowiącym ciekawe połączenie przestronności wnętrza z charakterem SUV-a, pojemnością samochodu typu kombi, jednocześnie przewyższającym konkurencję pod względem zwrotności i właściwości jezdnych. Zachęca do dobrej zabawy z przyjaciółmi i odkrywania nowych miejsc. Odpowiada potrzebom osób ceniących sobie miejski styl życia, jak i tym, którzy wolą odpoczynek na łonie natury.

 

 

Xbee Outodoor Adventure - choć wyróżnia się eleganckim wyglądem, zachęca do spędzania czasu z dala od miasta.  Ta wersja ma jeszcze silniej podkreślone cechy crossovera i skierowana jest do osób, które cenią sobie możliwość zjechania z utartego szlaku.

 

 

Xbee Street Adventure to odmiana modelu Xbee, w której podkreślono detale uatrakcyjniające jazdę po mieście. Skierowany jest do osób prowadzących aktywny, miejski styl życia.

 

 

Carry Open-Air Market może posłużyć za mobilny sklep czy foodtruck. Jego wnętrze jest przestronne i wygodne w użytkowaniu.  

Suzuki prezentuje także dwie całkowicie nowe koncepcje motocyklowe:

 

 

SV650X to propozycja dla osób ceniących styl retro w nowoczesnych motocyklach. Stanowi połączenie tradycyjnego stylu zwanego „neo-retro” z nowoczesnym silnikiem i zaawansowanymi technologiami. Jest rozwinięciem konceptu SV650 Rally prezentowane na Tokyo Motorcyle Show w 2016 roku.

 

 

Swish jest eleganckim, miejskim skuterem, który spełni oczekiwania osób szukających łatwego w prowadzeniu i zwrotnego środka do przemieszczania się po zatłoczonych ulicach.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie