Przewoził w aucie 6 kg marihuany

Przewoził w aucie 6 kg marihuany
Fot. Policja
26.09.2017
Łukasz Kuźmiuk

21 września rawscy policjanci otrzymali informację o przewozie znacznych ilości narkotyków. Mundurowi wraz z patrolem ruchu drogowego oraz łódzkimi funkcjonariuszami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zaplanowali działania na trasie S8. Na drodze tej zauważyli pędzącą Toyotę Land Cruiser na rawskich tablicach rejestracyjnych - pojazd został zatrzymany do kontroli na jednej z rawskich ulic. Kierującym okazał się 32-latek, nie notowany wcześniej przez policję. Za oparciem fotela znajdowała się duża torba podróżna, w której jak się okazało, znajdowało się 6 kg marihuany.

 

Policjanci ustalili miejsce pobytu 32-latka na terenie Rawy Mazowieckiej. W garażu mężczyzny znaleziono 12 torebek z podejrzaną substancją o łącznej masie 12 kg, dwie wagi elektroniczne, niebieski "kogut" oraz kilka torebek z białymi kryształkami.

 

Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej zastosował wobec mężczyzny tymczasowy 3-miesięczny areszt. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających 32-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Fot. Policja

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie