LOCA BIKES zrobi rower jaki sobie wymarzysz

Przyszedł czas, aby rower wyrażał ciebie. To już nie tylko narzędzie do poruszania się czy sportu. Witamy centrum rowerowego indywidualizmu i prawdziwej velo-sztuki.
LOCA BIKES zrobi rower jaki sobie wymarzysz
Fot. Bartek Sadowski/LOCA BIKES
21.08.2017

Biznes zrodzony z pasji – to właśnie wrocławska manufaktura rowerów miejskich tworzonych na zamówienie – LOCA BIKES. To pierwsze miejsce, które w pełni dopasuje rower nie tylko do twoich potrzeb, ale i do osobowości. Jeśli szukasz roweru na życzenie, chcesz wydziwiać i dużo wymagać – trafiłeś w dobre miejsce!

LOCA BIKES – indywidualizm przede wszystkim

Założycieli marki LOCA BIKES połączyła miłość do jazdy rowerem po mieście i potrzeby, których nie spełniały standardowe rowery. Pasję postanowili przekuć w stworzenie manufaktury, w których rowery tworzone są od podstaw w konsultacji z klientem i jego różnorodnymi potrzebami: lekkością, zwrotnością, możliwością zainstalowania fotelika dla dzieci czy przewożenia większych ładunków. W rezultacie powstają jedyne w swoim rodzaju, wysoko zindywidualizowane projekty, łączące wszystkie zalety rowerów miejskich i szosowych. Dodatkowym atutem rowerów tworzonych przez LOKA BIKES jest ręczne malowanie ramy we wzory także wybierane przez klientów. Mogą one więc nawiązywać do ich tatuaży, ulubionych komiksów czy filmów, motywów ludowych lub minimalistycznych grafik.

 

 

LOCA BIKES – oferowane modele rowerów

W ofercie LOCA BIKES znajdziemy zgrabne, szybkie i zwrotne rowery idealnie nadające się
do codziennej jazdy po mieście:

- Single Speeds – model „ostre koło”, wyjątkowo lekkie i zwrotne rowery o wyrazistym, zindywidualizowanym designie, ważące zaledwie 8-9 kg, dla nieuznających kompromisów zwolenników szybkiej jazdy.
- City Bikes – 8-biegowe rowery sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych, komfortowe o wadze od 11-13 kg, dla wielbicieli alternatywnego i wygodnego sposobu poruszania się po mieście, ale i poza nim.

Ceny modeli przygotowywanych przez LOCA BIKES wahają się w przedziale od 3 do 4 tysięcy złotych, w zależności od warunków realizowanego zamówienia każdego klienta.

LOCA BIKES – kto za tym stoi?

Założycielem marki LOCA BIKES jest Aleksander Zemke – wcześniej projektant gier komputerowych, który po latach przejeżdżonych na rowerze, postanowił przekuć swoją pasję i doświadczenie w tworzenie pojazdów idealnie dopasowanych do każdego klienta. Mały i zgrany zespół LOCA BIKES, który w tym momencie liczy 5 osób, tworzą także:

- Rafał Rybak - główny projektant
- Ensar Husković – projektant 3D
- Matylda Zawadzka – projektant graficzny
- Kuba Czemarnik – product manager

Dzięki zindywidualizowanemu podejściu i zaangażowaniu wkładanym w każdy projekt, LOCA BIKES ruszając w kwietniu 2016 roku ze sprzedażą przygotowywanych modeli, zostali już docenieni m.in. na prestiżowych berlińskich targach Fahrradschau 2016, a ich rowery trafiły nawet do Singapuru czy Izraela.

Polecane wideo

LOCA BIKES zrobi rower jaki sobie wymarzysz
LOCA BIKES zrobi rower jaki sobie wymarzysz - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie