Peugeoty w filmie 72 godziny

Coupe RCZ i 208 GTi oraz specjalnie suningowany rower będą gwiazdami filmu „72 godziny” - chwalą się Francuzi z Peugeota.
Peugeoty w filmie 72 godziny
17.03.2014

Peugeot RCZ i 208 GTi oraz specjalnie suningowany rower będą gwiazdami filmu „72 godziny” - chwalą się Francuzi., najnowszej produkcji wyreżyserowanej przez McG („Aniołki Charliego”, „Terminator: Ocalenie”), opartej na autorskim pomyśle Luca Bessona, który jest już na ekranach polskich kin.

 

Thriller, w którym Kevin Costner wciela się w postać agenta tajnych służb, to najnowsza produkcja wyreżyserowana przez McG („Aniołki Charliego”, „Terminator: Ocalenie”), oparta na autorskim pomyśle Luca Bessona. RCZ (grająca główną rolę żeńską Amber Heard zasiada za kierownicą czarnego coupe w specjalnie wyprodukowanej na potrzeby filmu wersji z matowym lakierem) i 208 GTi nie wymagają komentarza, ale za to warto wspomnieć o rowerze. Peugeot LC11, dostępny na rynku w kolorze czarnym, został na potrzeby filmu spersonalizowany i polakierowany na fioletowo. Wyprodukowany w trzech egzemplarzach o różnych rozmiarach zachwycił Kevina Costnera, który postanowił zachować jeden egzemplarz dla siebie. Fajnie wiedzieć, że Amber Heard zachęcona niezwykłą precyzją prowadzenia i doskonałą stabilnością auta, zdecydowała się nakręcić sceny kaskaderskie bez udziału dublera. Dać kobiecie Peugeota...

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie