Niesamowita okazja! Trwa licytacja fabrycznie nowego Mitsubishi Lancera EVO IX MR!

Niesamowita okazja! Trwa licytacja fabrycznie nowego Mitsubishi Lancera EVO IX MR!
Źródło: Ebay.com
21.07.2017
Łukasz Kuźmiuk

Mitsubishi Lancer EVO to model-legenda. Wóz ten w kręgach sportów motorowych, zwłaszcza związanych z rajdami, jest po prostu kultowy i ma całą rzeszę fanów. Niestety, wiele egzemplarzy w wyniku intensywnego użytkowania miało trudne życie, przez co niektóre z nich są mocno zużyte. Niektóre spotkał nawet gorszy los, wszak w trakcie rajdu o dachowanie lub spotkanie z drzewem nietrudno. Produkcję Lancera EVO zakończono w 2015 roku i niewiele wskazuje na to, by model ten powrócił kiedykolwiek jako cywilna rajdówka. Teraz macie szansę kupić nieużywany egzemplarz 9. generacji, która przez znawców jest bardzo ceniona za stosunkowo małą ilość elektroniki i lżejsze niż w przypadku następcy nadwozie.

 

 

Sprzedawany egzemplarz Lancera EVO IX to wersja MR, czyli posiadająca dach, maskę i klapę bagażnika wykonane z aluminium, zawieszenie Bilstein i pięciobiegową skrzynię manualną zamiast sześciobiegowej. Pod maską skrywa się standardowy turbodoładowany, dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 290 KM (wersja USA) i maksymalnym momencie obrotowym na poziomie 355 Nm. Auto ma przebieg zaledwie 15 km.

 

Obecna cena na licytacji to aż 108 tys. dolarów, czyli około 392 tys. zł. Link do licytacji znajdziecie tutaj: Mitsubishi lancer EVO IX MR.

Polecane wideo

Niesamowita okazja! Trwa licytacja fabrycznie nowego Mitsubishi Lancera EVO IX MR!
Niesamowita okazja! Trwa licytacja fabrycznie nowego Mitsubishi Lancera EVO IX MR! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie