Komenda Główna Policji zaprasza na "Noc Muzeów"

Komenda Główna Policji zaprasza na "Noc Muzeów"
16.05.2017
Łukasz Kuźmiuk

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja "Nocy Muzeów", czyli jednego z najważniejszych wydarzeń kulturowych w Polsce. Komenda Główna Policji bierze udział w tej imprezie po raz czwarty.

 

W ramach Nocy Muzeów możliwe będzie zwiedzanie budynku, który na co dzień jest niedostępny dla większości społeczeństwa. Zwiedzający będą mogli zobaczyć m.in. gabinet Komendanta Głównego Policji, Salę Generalską (miejsca narad kierownictwa polskiej Policji) oraz Tablicę Pamięci, upamiętniającą policjantów poległych podczas służby. Policjanci przygotowali również projekcje filmowe i prezentacje zdjęć, zaś dla miłośników muzyki zagra Orkiestra Reprezentacyjna Policji. Pod okiem funkcjonariuszy z laboratorium kryminalistycznego będzie można zrobić własne odciski palców. Co jeszcze czeka na uczestników "Nocy Muzeów"? Prezentacja historycznego sprzętu transportowego i nowoczesnych aut używanych przez policjantów, pokaz wybranego wyposażenia Biura Operacji Antyterrorystycznych i wiele innych atrakcji.

 

"Noc Muzeów" w Komendzie Głównej Policji rozpocznie się o godzinie 18:00 a zakończy o północy. KGP mieści się w Warszawie przy ulicy

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie