Honda zaprasza na imprezę "Fun&Safety"

Honda zaprasza na imprezę "Fun&Safety"
Fot. Honda
09.05.2017
Łukasz Kuźmiuk

Do lata coraz bliżej i chociaż pogoda nie rozpieszcza, to już teraz warto podszkolić swoje umiejętności jazdy motocyklem, by być gotowym na zbliżający się sezon. Właśnie dlatego Honda zaprasza wszystkich posiadaczy jednośladów japońskiej marki kupionych w polskich salonach i serwisowanych w ASO Honda na imprezę "Fun&Safety".

Szkolenie jest zaplanowane w dwóch turach - 20 lub 21 maja - na torze kartingowym Awix Racing Arena w Toruniu, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności. Plan imprezy jest prosty - na początek instruktaż, następnie goście zapoznają się z torem, a później przejdą szkolenie teoretyczne. Kolejny krok, to praktyka, czyli jazda po torze. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć do 7 sesji treningowych, a po każdej z nich instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać ewentualne błędy popełniane przez motocyklistów.

 

Sprawdź też: Coś dla Hondziarzy: nowy rekord na torze Nürburgring

 

Podczas imprezy "Fun&Safety" organizator zadba również o catering oraz upominki dla uczestników. Ponadto osoby biorące udział w szkoleniu będą mogły zapoznać się z nowościami Hondy na rok 2017, a jest ich niemało.

 

Aby wziąć udział w imprezie "Fun&Safety", należy zgłosić się do najbliższego dealera Hondy i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień to:

50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat (2014 i młodsze)
80 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 lat (2013 i starsze)

Termin zapłaty upływa 15 maja 2017.

Cena uczestnictwa w przypadku zapłaty za imprezę przy wjeździe – w przypadku wolnych miejsc – wynosi:

100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat /dzień
160 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 / dzień

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie