Nowy Seat Ibiza zadebiutuje na Poznań Motor Show

Nowy Seat Ibiza zadebiutuje na Poznań Motor Show
Fot. Seat
03.04.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Najnowszy model Seata pojawi się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już 3 kwietnia. Wcześniej przez 12 dni ponad 20-osobowa ekipa przygotuje stanowisko, na którym samochód zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności. Podczas Poznań Motor Show auto zostanie postawione na specjalnym, obrotowym podeście, który obróci się aż 150 razy w ciągu godziny, aby umożliwić widzom podziwianie Ibizy pod każdym kątem i z każdej strony.

 

Sprawdź też: Skąd pochodzą nazwy modeli Seata?

 

12 kilometrów to dystans, jaki każdy członek zespołu Seata obecny na Motor Show pokona każdego dnia – i to bez opuszczania stanowiska marki. Każda ze starannie wyselekcjonowanych hostess tysiące razy uśmiechnie się do obiektywu aparatu lub smartfona. Ponadto nad tym, by nowy Seat Ibiza nieustannie doskonale się prezentował, a osoby odwiedzające stanowisko marki znalazły odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, czuwać będzie nieustannie zespół profesjonalistów hiszpańskiej marki.

Dla przypomnienia - targi motoryzacyjne Poznań Motor Show zaczną się już w czwartek 6 kwietnia. Więcej informacji o imprezie znajdziecie pod tym linkiem: Jedziemy na Motor Show Poznań 2017!

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie