Jedziemy na Motor Show Poznań 2017!

piątek 31.03.2017
Jedziemy na Motor Show Poznań 2017! Materiały prasowe

Już niebawem zacznie się Motor Show Poznań 2017! I W związku z tą niebywałą atrakcją mamy 2 zaproszenia dla fanów motoryzacji, którzy najciekawiej odpowiedzą na proste pytanie od Rafała Jemielity!

Wystarczy, że pod postem na Fan Page'u Autostuff.pl znajdziecie post, który prezentujemy poniżej i w komentarzu odpowiecie na pytanie zawarte w materiale wideo!


Warto spróbować swoich sił, bo dwa zaproszenia na  Motor Show Poznań 2017 + nocleg to okazja, której prawdziwi fani motoryzacji nie mogą odpuścić. Na miejscu gościć Was będziemy razem ze Stock Prestige Carbon!

Konkurs!

Co można zrobić z włókna węglowego? Odpowiedz w komentarzu na pytanie Rafała Jemielity i wygraj wyjazd na Motor Show Poznań 2017 razem ze Stock Prestige Carbon! dowiedz się więcej tutaj: https://www.autostuff.pl/lifestuff/3949/jedziemy-na-motor-show-poznan-2017

Opublikowany przez AutoStuff na 31 marca 2017


Regulamin Konkursu

Poznań Motor Show to największe w Polsce targi motoryzacyjne, które są otwarte dla wszystkich. Tegoroczna edycja imprezy ruszy już 6 kwietnia (dzień dla dziennikarzy), ale część ogólnodostępna potrwa od 7 do 9 kwietnia. Na 50 000 m² pojawi się 150 wystawców, ulokowanych w 14 pawilonach. W ubiegłym roku poznańskie targi motoryzacyjne odwiedziło około 133 tys. osób. Jak w tym roku będzie przebiegać polskie święto motoryzacji?

 

Podczas dni dla publiczności targi będą otwarte w godzinach 10:00-18:00. Przybyłe osoby będą mogły mieć okazję na zobaczenie niemal wszystkich typów pojazdów w jednym miejscu. Coś dla siebie znajdą miłośnicy m.in. samochodów, motocykli, ciężarówek i kamperów, ale nie zabraknie również pokazów stuntu motocyklowego, wystawy aut modyfikowanych i pojazdów ekologicznych, przeróżnych zawodów i wielu, wielu innych atrakcji. Swoją obecność potwierdziły takie marki jak m.in. Citroen, Rolls-Royce, Volkswagen, Seat, Skoda, BMW, Mitsubishi, Toyota, Maserati, Aston Martin, Hyundai, Junak, Romet oraz Triumph.

 

 

Materiały prasowe

Łukasz Kuźmiuk

Reklama

Polecane wideo

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Najnowsze