Skoda dla funkcjonariuszek Komendy Miejskiej Policji

Skoda dla funkcjonariuszek Komendy Miejskiej Policji
Fot. Skoda
20.03.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

W pierwszych dniach marca Skoda wraz ze Skoda Auto Szkołą zaprosiła funkcjonariuszki Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu na warsztaty z bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz szkolenie z zakresu doskonalenia techniki jazdy, by docenić ich pracę na rzecz ochrony bezpieczeństwa oraz utrzymywania zasad porządku publicznego.

Przygotowany dla Komendy Miejskiej Policji program szkolenia, obejmował podstawowe i najważniejsze zasady bezpiecznej jazdy. Zaczynając od prawidłowej pozycji za kierownicą – przez wielu bardzo lekceważonej - poprzez dalszą naukę właściwego hamowania, poznania w praktyce działania systemu ABS oraz pokonywania zakrętu i serii zakrętów, co w przyszłości pozwoli odpowiednio zareagować w nagłej sytuacji na drodze, aż po symulator dachowania i zderzeń, co dostarczyło funkcjonariuszkom wiele emocji.

 

 

Dwanaście funkcjonariuszek Komendy Miejskiej Policji miało okazję poznać zalety samochodów Skody, w tym usiąść za kierownicą pierwszego w historii marki dużego SUV-a – Skody Kodiaq.

Skoda Auto Szkoła to miejsce doskonalenia techniki jazdy, gdzie kładzie się nacisk na eliminowanie złych nawyków i błędów popełnianych przez kierowców oraz usprawnianie ich umiejętności w prowadzeniu samochodu, a w rezultacie zmniejszenie liczby wypadków. Od 2004 do końca ubiegłego roku liczba szkoleń w Skoda Auto Szkole wyniosła aż 1860.

Polecane wideo

Skoda dla funkcjonariuszek Komendy Miejskiej Policji
Skoda dla funkcjonariuszek Komendy Miejskiej Policji - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie