Premiery Porsche na targach w Poznaniu

Premiery Porsche na targach w Poznaniu
Fot. Porsche
17.03.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Podczas targów samochodowych w Poznaniu zaprezentowane zostaną dwa najnowsze modele Porsche: Panamera Sport Turismo oraz wyścigowe 911 GT3 Cup. Porsche Panamera Sport Turismo na polską wystawę trafia zaledwie kilka tygodni po światowej premierze w Genewie.

Dla odwiedzających stoisko Porsche przygotowało kilka stref prezentujących zróżnicowane podejście do wartości utożsamianych przez każdy samochód Porsche – mocy, prędkości, jakości i emocji. Obok premierowego Porsche Panamera Sport Turismo pojawi się także Porsche Panamera 4 E-Hybrid. W strefie poświęconej transferowi technologii obok premierowego wyścigowego Porsche 911 GT3 Cup znajdzie się topowa wersja seryjna Porsche 911: Turbo S. W części stoiska otwartej dla publiczności zobaczyć można będzie takie samochody Porsche jak: 718 Cayman, 718 Boxster, 911 Targa 4S, 911 Carrera 4 GTS, Panamera Turbo, Macan Turbo, Macan czy Cayenne GTS. Tequipment Corner będzie z kolei poświęcony zastosowaniu użytecznych akcesoriów do samochodów Porsche na przykładzie Cayenne S.

Podczas Poznań Motor Show miłośnicy Porsche będą mogli nabyć gadżety, ubrania i akcesoria z kolekcji Porsche Driver’s Selection w bardziej atrakcyjnych cenach niż w Porsche Centrach oraz w sklepie online. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą najwyższej jakości przedmiotów firmowanych przez Porsche, które niczym auta z Zuffenhausen na co dzień łączą funkcjonalność ze sportowym i eleganckim designem.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie