Zmiany osobowe w zespole projektowym Grupy BMW

Zmiany osobowe w zespole projektowym Grupy BMW
Jozef Kaban/fot. BMW
22.02.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Grupa BMW przedstawiła nowy zespół projektowy pod kierownictwem głównego projektanta, Adriana van Hooydonka. Jozef Kaban będzie odpowiadał za projekty marki BMW, a Domagoj Dukec stanie na czele zespołu projektowego samochodów BMW M oraz BMW i.

 

Słowak Jozef Kaban przeszedł do zespołu projektowego Grupy BMW z Grupy Volkswagen, w której doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach - zaprojektował nadwozia m.in. najnowszych modeli Skody, Seata Arosy oraz Bugatti Veyrona. Domagoj Dukec pracuje w Grupie BMW od 2010 r. Do jego zadań należało projektowanie zewnętrznych karoserii marki BMW, a w ostatnim czasie projektowanie BMW z serii i.

 

Sprawdź też: BMW zaprezentowało motocykl inspirowany modelem Lego Technic

 

„Wzmocnienie zespołu projektowego Grupy BMW o nowych pracowników postrzegam jako atrakcyjną perspektywę” – powiedział Adrian van Hooydonk. „Zarówno Jozef Kaban, jak i Domagoj Dukec wnoszą doświadczenie, talent i pomysły, których potrzebujemy, aby nakreślić kierunek rozwoju naszych projektów”.

Karim Habib, który w BMW odpowiadał za linię projektową marki, odszedł z firmy na własną prośbę. „Oczywiście Karim Habib miał pełne prawo odejść i szanujemy jego decyzję. Życzymy mu sukcesów w dalszej karierze zawodowej” – dodał Adrian van Hooydonk.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie