Lexus LC "Samochodem 25-lecia" Playboya

Lexus LC "Samochodem 25-lecia" Playboya
Fot. Lexus
20.02.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Jury konkursowe (Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper i Rafał Jemielita) wybrało najlepsze, najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe pojazdy według Playboya. To już 25-ta odsłona tego prestiżowego konkursu, ogłaszanego corocznie przez polską edycję jednego z najsłynniejszych magazynów na świecie.

 

Lexus był wielokrotnie nagradzany w tym prestiżowym konkursie, zdobywając w 2012 roku tytuł jednego z „Samochodów Roku Playboya” dla hybrydowego Lexusa GS450h. W roku 2015 sportowe coupe Lexus RC F zostało najlepszym autem w kategorii „Luksus i osiągi”, a w roku 2016 sportowa limuzyna Lexus GS F w kategorii „Luksus i sport”.

 

Sprawdź też: Lexus stworzy model LC w wersji F

 

Jury konkursu wielokrotnie podkreślało, że choć Lexus kojarzy się przede wszystkim z samochodami hybrydowymi i luksusowymi limuzynami, udowadnia, że potrafi budować ambitne auta sportowe. Nagroda „Auto 25-lecia magazynu Playboy” dla nowego Lexusa LC jest także docenieniem niezwykłego designu, przełomowych rozwiązań technicznych i niesamowitych doznań, jakich dostarcza za kierownicą.

 

Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się 19. czerwca 2017 roku w Endorfinie Foksal w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie