Dni dla pasjonatów Renault Sport 2017: na podbój najlepszych torów wyścigowych!

Dni dla pasjonatów Renault Sport 2017: na podbój najlepszych torów wyścigowych!
Fot. Renault
29.01.2017
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Grupa Renault ogłosiła otwarcie zapisów na Dni dla Pasjonatów Renault Sport na sezon 2017.
Już od około dziesięciu lat Dni dla Pasjonatów Renault Sport umożliwiają posiadaczom modeli R.S. doskonalenie technik jazdy na torze. Dzięki technologiom wywodzącym się ze sportów motorowych modele R.S. mogą pokazać w pełni swój potencjał w odpowiednim otoczeniu. Podczas tych dni uczestnikom towarzyszyć będą instruktorzy i zawodowi kierowcy. Po odprawie poświęconej zagadnieniom bezpieczeństwa, uczestnicy, podzieleni na grupy w zależności od poziomu przygotowania, będą mogli przez cały dzień doskonalić swoje umiejętności. Sesje nie będą trwały jednorazowo dłużej niż dwadzieścia minut. Dni dla Pasjonatów Renault Sport umożliwiają również klientom przetestowanie samochodów z najnowszej oferty oraz na mocne sportowe przeżycia na torze, a także możliwość przejazdu z trenerem w samochodzie formuły Clio Cup!

 

Eric Bernard, dyrektor handlowy Renault Sport Cars: "Kontakty z Renault Sport nie ograniczają się do zakupu i serwisowania pojazdu. Wśród innowacyjnych usług oferowanych klientom gamy R.S., Dni dla Pasjonatów cieszą się nieustającą popularnością. Możliwość jazdy na takich torach, jak tor im. Paula Ricarda i Spa-Francorchamps to wyjątkowe doświadczenie i z niecierpliwością czekamy na spotkanie z naszymi gośćmi podczas tej imprezy".

 

Na sezon 2017 Renault Sport przygotowało program marzeń, w którym znajdą się cztery legendarne tory wyścigowe we Francji i w Belgii:


- poniedziałek 20 marca: Nevers Magny-Cours,
- poniedziałek 24 kwietnia: Spa-Francorchamps (Belgia),
- sobota 13 maja: tor im. Paula Ricarda (Le Castellet),
- poniedziałek 4 września: Bugatti – Le Mans.

 

Zapisy na te cztery wydarzenia są już możliwe na stronie internetowej: http://journeespassion.renaultsport.com
Ponieważ wydarzenie to ma zasięg międzynarodowy, Dni dla Pasjonatów będą wkrótce proponowane również w Niemczech, Maroku, Japonii, Brazylii. Pełny program będzie dostępny na stronie http://www.renaultsport.com/Les-Journees-Circuit.html.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie