Reklama

"Race To Home 2017" wystartuje w lipcu

środa 04.01.2017
"Race To Home 2017" wystartuje w lipcu Fot. Organizator

Wyścig przez kilka europejskich państw

Motocykliści, jeśli nie macie jeszcze planów na wakacje, to możecie wziąć udział w wyścigu "Race to Home 2017". O co chodzi w tej imprezie? Przeczytajcie opis organizatora:

 

"Projekt "Race To Home" to jedyny taki na świecie międzynarodowy rajd motocykli customowych, który odbywa się na publicznych drogach Europy. Start i meta znajduje się w Wielkiej Brytanii, a półmetkiem jest Polska. Przejeżdżamy przez sześć krajów europejskich, w których spotkamy się z naszymi fanami oraz zaprzyjaźnionymi klubami motocyklowymi. Nasz cel - to zbudowanie idealnego dla siebie Custom'a, by móc sprawnie pokonać dystans prawie 3500 km w możliwie najkrótszym czasie. Dla nas nie ma znaczenia z jakiej klasy motocyklem będziesz brał udział w rajdzie, ma być wyjątkowy, przerobiony i jedyny taki...

 

Sprawdź też: Normalny dzień motocyklisty: francuska kampania społeczna [WIDEO]

 

W tym rajdzie nie ma również miejsca dla mięczaków, bo nie robimy żadnych długich przerw, tylko tankowanie na stacjach benzynowych, wyznaczone punkty kontroli, przeprawa przez kanał La Manche. Race To Home 2017 Edition to nowy rozdział w historii motocyklowej, którą tworzymy dla Was, a Wy możecie być jej częścią na zawsze. Edycja 2017 to nowe możliwości dla każdego, dlatego przygotowaliśmy dla Was dwa pakiety, z których możecie wybrać dla siebie dogodną opcje udziału w rajdzie. Pakiet "Hard Core" to przejazd pełnej trasy w wyznaczonym limicie czasowym od startu do mety. Pakiet "Core" to przejazd połowy trasy z dwóch wyznaczonych wg organizatora punktów".

 

Więcej informacji znajdziecie na: https://wspieram.to/RaceToHome oraz facebookowym profilu wydarzenia.

 

Filmik z zeszłorocznej imprezy:

 

Źródło/Foto: Mat. prasowe

Reklama

Polecane wideo

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz
Reklama

Najnowsze

Reklama