Suzuki wesprze polskich zawodników piłki ręcznej

Suzuki wesprze polskich zawodników piłki ręcznej
Fot. Suzuki
17.12.2016
Źródło/Foto: Mat. prasowe

Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Suzuki Motor Poland w dniu 15 grudnia 2016 r. podpisały umowę sponsorską, na podstawie której marka Suzuki uzyskała tytuł Oficjalnego Sponsora ZPRP, Reprezentacji Polski mężczyzn i kobiet, rozgrywek Superligi Kobiet, a także rozgrywek o Puchar Polski Kobiet i Mężczyzn.

W ramach umowy Suzuki dostarcza do ZPRP flotę wyjątkowych crossoverów SX4 S-Cross, których uniwersalny charakter w doskonały sposób wpisuje się w sportową aktywność promowaną właśnie przez markę Suzuki.

 

Sprawdź też: Suzuki SV650 Scrambler: sprzedaż tylko we Francji

 

- Serdecznie gratuluję podpisania umowy pomiędzy Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce a Suzuki Motor Poland. Piłka ręczna, zarówno męska jak i kobieca w ostatnim czasie bardzo się umocniła i osiągnęła wiele sukcesów w różnych międzynarodowych turniejach. Ponieważ ja sam grałem w piłkę ręczną, czuję się kibicem tego sportu i dlatego często oglądam mecze polskich drużyn. Jestem zachwycony ich wspaniałą grą. Piłka ręczna cieszy się dużą popularnością w Polsce i przyciąga uwagę wielu kibiców. Bardzo się cieszymy, że Suzuki – jedna z czołowych japońskich firm motoryzacyjnych - została sponsorem Związku Piłki Ręcznej w Polsce – powiedział pan Satoru Takahashi przedstawiciel Ambasady Japonii obecny na uroczystym podpisaniu umowy.

 

Fot. Suzuki

 

- Suzuki z radością wspiera sportowe projekty i jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak prestiżowych rozgrywek. Patrząc wstecz na nasze zaangażowanie we współorganizację EHF EURO 2016 cieszę się, że w najbliższym czasie będziemy towarzyszyć sportowcom i kibicom w przeżywaniu wyjątkowych emocji związanych z piłką ręczną – oświadczył pan Tomoyuki Shimazaki, Prezes Zarządu Suzuki Motor Poland sp. z o.o.

 

- Jest nam niezmiernie miło, że możemy współpracować z wysoce rozpoznawalną japońską marką Suzuki, wspólnie wspierając polską piłkę ręczną. Wierzymy również, że osiągniemy wiele sukcesów, dzięki którym zarówno marka Suzuki jak i dyscyplina, którą z dumą reprezentujemy, wzmocnią się w obliczu emocji towarzyszących rozgrywkom wielkich sportowców – podsumował pan Andrzej Kraśnicki, Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

 

Umowa pomiędzy Suzuki Motor Poland a ZPRP będzie obowiązywała do końca roku 2017.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie