Po tym filmiku już będziesz wiedzieć, co kupić synowi (taa...) jako prezent

My chyba skusimy się na zakup...
Po tym filmiku już będziesz wiedzieć, co kupić synowi (taa...) jako prezent
Fot. YouTube
01.11.2016
Łukasz Kuźmiuk

Tak, wiem, do Bożego Narodzenia jeszcze niecałe dwa miesiące, a tu już wyskakuję z pomysłami na prezent. Wybaczcie, ale nie mogłem się oprzeć, bo ta ciężarówka jest po prostu fantastyczna!

 

Sprawdź też: Porsche GT3 RS od Lego - chcemy to bardzo!

 

Firma Siku (tak, bardzo śmieszna nazwa) ma w swojej ofercie pomniejszoną wersję ciężarówki marki Scania (model R620 V8). Co więcej, do zestawu dołączona jest wywrotka, a co najważniejsze cały zespół jest zdalnie sterowany! Nie dość, że możecie jeździć pojazdem we jak tylko zapragniecie, to ponadto możecie włączyć poszczególne światła, zdalnie zablokować mocowanie naczepy, a nawet podnieść lub opuścić jej podpory. Fantastyczny bajer! Odwzorowanie szczegółów i dbałość o detale także zasługują na słowa uznania.

 

Sprawdź też: Twój własny team wyścigowy - tyle że z klocków Lego

 

W jednym z polskich sklepów zabawka ta kosztuje 1299 zł, jednak nie ma już egzemplarzy w magazynie. Zdalnie sterowaną Scanię znalazłem również za granicą, w cenie niecałych 270 funtów, czyli około 1300 zł. Tutaj znajdziecie link do ogłoszenia: Siku RC 1/32 Scania Topline RC Radio Controlled Truck & Trailer. Obejrzyjcie poniższe wideo i przekonajcie się co potrafi ten sprzęt. Cudeńko!

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie