Lubisz Transformery? Teraz możesz mieć własnego Optimusa Prime'a!

Przywódca Autobotów chyba utknął w Polsce
Lubisz Transformery? Teraz możesz mieć własnego Optimusa Prime'a!
Volvo Optimus Prime/fot. Otomoto
26.10.2016
Łukasz Kuźmiuk

Osobiście nie jestem jakimś szczególnie wielkim fanem Transformerów, ale doskonale znam malowanie Optimusa Prime'a - dowódcy robotów walczących po stronie ludzkości w konflikcie z Decepticonami. Charakterystyczne płomienie na masce na granatowym tle są jak autograf tej fikcyjnej postaci, a gdy do tego dochodzi sylwetka ciężarówki w stylu amerykańskim (ta z "nosem"), wtedy skojarzenia z komiksowym bohaterem są nie do uniknięcia. Co w takim razie Optimus robi na Otomoto?

 

 

Sprawdź też: "Życie koparki" - prawie jak film przyrodniczy [WIDEO]

 

Odpowiedź jest prosta - czeka na nowego nabywcę. Trzeba przyznać, że obecny właściciel pojazdu miał nietuzinkowy pomysł na pomalowanie swojego wozu. Ciężarowe Volvo z pewnością już z daleka przykuwa uwagę, a fani Transformerów muszą mieć nie lada uciechę z możliwości ujrzenia tego cacka na naszych drogach. Nocą także trudno nie zauważyć tej maszyny, a to z racji wielu kolorowych świateł umieszczonych na całym nadwoziu ciągnika. Ciekawe, czy z głośników w kabinie pasażerskiej leci słynne "I am Optimus Prime"...

 

Jeśli napaliliście się na zakup nietuzinkowego pojazdu, to muszę niestety wylać na Wasze głowy kubeł zimnej wody. Zmodyfikowane Volvo zostało wycenione na 580 tys. zł. Link do ogłoszenia znajdziecie tutaj: Volvo Optimus Prime.

Polecane wideo

Lubisz Transformery? Teraz możesz mieć własnego Optimusa Prime'a!
Lubisz Transformery? Teraz możesz mieć własnego Optimusa Prime'a! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie