Perełka na sprzedaż! Maluch z silnikiem od motocykla!

Sami chcielibyśmy takiego mieć
Perełka na sprzedaż! Maluch z silnikiem od motocykla!
Maluch z silnikiem od motocykla/fot. OLX
26.10.2016
Łukasz Kuźmiuk

Fiat 126p to bardzo wdzięczny obiekt do modyfikacji stylistycznych, ponieważ mając w kieszeni małą ilość gotówki możemy całkiem sensownie przerobić Malucha. Trochę inaczej wygląda kwestia tuningu mechanicznego. Słaby motor sprawia, że "Kaszlak" nie jest demonem prędkości, a przez to wielu właścicieli przedstawicieli polskiego przemysłu motoryzacyjnego chętnie widziałoby w komorach silników inne jednostki napędowe. Niestety, przeprowadzenie tzw. swapu trochę kosztuje, jednak w tym przypadku możemy kupić gotowy projekt. Bardzo fajny projekt.

 

 

Sprawdź też: A może sprowadzić sobie Malucha z Japonii? Ta oferta zwali cię z nóg [GALERIA]

 

Maluch z silnikiem od motocykla - pewnie niektórzy z Was kiedyś zastanawiali się jak połączyć malutkie nadwozie z maszynerią np. ścigacza. Szczerze przyznam, że w mojej głowie także kiełkował podobny pomysł, ale dopasowanie wszystkich elementów pochłonęłoby małą fortunę i sporo wolnego czasu. Co więcej, konieczna byłaby również ingerencja w konstrukcję nadwozia, więc musiałem obejść się ze smakiem. Ktoś jednak postanowił stworzyć takiego potworka, który kilka dni temu został wystawiony w serwisie OLX. Dokładny opis ogłoszenia macie poniżej:

 

"witam. sprzedam malucha z 1988r.brak rdzy .lakier oryginał .bezwypadkowy , ubezpieczony , zarejestrowany , badanie tech jest ,nigdy nie używany w sporcie ,masa brutto 650kg.
-silnik z hondy cbr xx 1100cm3 165 km ,centralnie umieszczony , gaznikowy , stan wzorowy
-napęd łańcuchowy na dyfer ze szperą .Skrzynia biegów, 6-stopniowa sekwencyjna
-zawieszenie tył wielowahaczowe , nie zależne .przód seria , resor modyfikowany .
-hamulce tarcze przód i tył, ręczy hydrauliczny ,
-klatka wg załącznika j. bardzo rozbudowana .
-do budowy pojazdu użyto tylko nowych części
-wiele wiele innych modyfikacji ,więcej zdjęć mogę wysłać . zapraszam na jazdę próbną".

 

Zmodyfikowany Fiat 126p został wyceniony na 22 tys. zł. Fakt, to spora kwota, ale posiadanie takiego autka z pewnością dostarczy nie lada przeżyć. Link do ogłoszenia znajdziecie tutaj: Maluch z silnikiem od motocykla.

 

Polecane wideo

Perełka z ogłoszenia - Maluch z silnikiem od motocykla
Perełka z ogłoszenia - Maluch z silnikiem od motocykla - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie