Carlex Design zmodyfikował Toyotę Tacomę

Uwielbiamy projekty polskiego tunera. Ten też!
Carlex Design zmodyfikował Toyotę Tacomę
Toyota Tacoma/fot. Carlex Design
25.10.2016
Łukasz Kuźmiuk

Toyota Tacoma nie jest dostępna w Europie, dlatego nie jest autem popularnym w Polsce. To auto stworzone do ciężkiej pracy w trudnych warunkach, a dzięki nadwoziu typu pick-up jest przeznaczone przede wszystkim na rynek amerykański. Wnętrze tego modelu, jak w większości pojazdów sprzedawanych w USA, nie grzeszy finezją, dlatego właściciel samochodu zwrócił się o pomoc do Carlex Design.

 

 

Sprawdź też: Skoda Fabia z wnętrzem od... Carlex Design

 

Polski tuner, którego projekty zna cały świat, zmodyfikował pojazd w wyśmienitym stylu. Kabina pasażerska została utrzymana w zielono-czarnej kolorystyce. Większość elementów, np. fotele, boczki drzwi, deska rozdzielcza i podłokietnik, obszyto naturalną skórą z charakterystycznymi przeszyciami. Zamontowano również nową, trójramienną kierownicę, która idealnie komponuje się z resztą wnętrza Toyoty. Podsufitkę wykonano z Alcantary.

 

Nadwozie Tacomy otrzymało kolor zgniłej zieleni, kojarzący się z malowaniem amerykańskiego wojska, oraz terenowe dodatki, takie jak m.in. off-roadowe koła i opony, przedni zderzak z wyciągarką, dachowe światła LED-owe i poszerzenia nadkoli. Trzeba przyznać, że dzięki interwencji Polaków Toyota Tacoma prezentuje się znakomicie!

Polecane wideo

Carlex Design zmodyfikował Toyotę Tacomę
Carlex Design zmodyfikował Toyotę Tacomę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie