Triumph Bonneville Bobber: maksimum stylu!

Brytyjczycy właśnie zaprezentowali swoje najnowsze cacko
Triumph Bonneville Bobber: maksimum stylu!
Triumph Bonneville Bobber/fot. Triumph
21.10.2016
Łukasz Kuźmiuk

Model Bobber to kolejny członek rodziny Bonneville. O pracach nad tą maszyną mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak to właśnie teraz Brytyjczycy pochwalili się swoim najnowszym dzieckiem. A mają czym!

 

 

Triumph Bonneville Bobber wygląda obłędnie! Stylem motocykl nawiązuje do maszyn z lat 40-tych ubiegłego wieku, a to za sprawą m.in. charakterystycznego siedziska. Designerskich smaczków jest znacznie więcej, jak np. lusterka na krańcach kierownicy lub atrapy gaźników, dzięki czemu każdy kto jest wielbicielem dobrego stylu będzie chciał mieć ten sprzęt w swoim garażu. Siodło znajduje się na wysokości 690 mm, przez co nawet niższe osoby nie będą miały problemu z dosięgnięciem stopami do podłoża. Moda na jednoślady w stylu bobber znów przeżywa swoje odrodzenie, podobnie jak ma to miejsce w przypadku cafe racerów. I bardzo dobrze!

 

Sprawdź też: Triumph pracuje nad mniejszą wersją modelu Thruxton

 

Niestety dokładna specyfikacja techniczna nowości Triumpha nie jest znana. Wiadomo jedynie, że jednostka napędowa pochodzi z modelu Bonneville T120 i została inaczej zestrojona, by charakterem pasowała do Bobbera. Dwucylindrowy motor o pojemności 1200 cm³ bardziej jest skupiony na dolnym i średnim zakresie obrotów niż standardowy Triumph Bonneville. Na wyposażeniu standardowym znalazły się takie udogodnienia jak m.in. system ride-by-wire, kontrola trakcji, ABS, zmienne mapy silnika i wspomaganie pracy sprzęgła.

 

Polecane wideo

Triumph Bonneville Bobber: maksimum stylu!
Triumph Bonneville Bobber: maksimum stylu! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie