Mercedes znaleziony w szopie. Niezłe znalezisko? No to zobacz silnik!

Takie znalezisko w starym garażu? Kto by nie chciał. Ale jeszcze lepiej robi się jeśli zajrzeć pod maskę tego Mercedesa!
Mercedes znaleziony w szopie. Niezłe znalezisko? No to zobacz silnik!
Fot: SlamBox
19.10.2016
Andrzej Chojnowski

Jak to jest trafić w totka dwa razy pod rząd? Teoretycznie jest to możliwe chociaż w praktyce rzadko ktoś widział na oczy człowieka który wygrał w Lotto choćby raz. Możemy  się tylko zastanawiać jakie to uczucie. My nawet w zdrapkę nie umiemy wygrać. Taki los. 

 

Jaki to ma związek z samochodami? To co tu widzisz to Mercedes W111, piękna klasyczna niezniszczalna panzerlimuzyna którą ktoś postawił w garażu i zapomniał o niej. Kto? Gdzie? Kiedy? Tego na razie nie wiemy. Ale dowiemy się. Kilka dni temu internet obiegła informacja, że jakiś szczęściarz (prawdopodobnie Amerykanin) kupił farmę z całym dobytkiem i w szopie odkrył właśnie takie znalezisko – pięknego, zakurzonego Skrzydlaka.

 

Opublikowany przez SlamBox na 17 październik 2016

Tyle wygrać? To tylko część historii. Bo prawdziwe cuda ujawniły się, gdy nowy właściciel Mercedesa zajrzał pod maskę i znalazł tam... silnik RB26 z Nissana Skyline GT-R! Kto mógł być tak szalony by wpaść na pomysł takiego swapa? Tego na razie nie wiemy. Ale jak wspomnieliśmy – dowiemy się.

 

Opublikowany przez SlamBox na 17 październik 2016

 

 

  

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie