Przejechał skuterem z Korei na tor Nurburgring - ten facet jest legendą [WIDEO]

18 tysięcy kilometrów, 100 dni w podróży na skuterku Hondy. Tylko po to, żeby przejechać okrążenie legendarnego toru Nurburgring!
Przejechał skuterem z Korei na tor Nurburgring - ten facet jest legendą [WIDEO]
Fot: Tourifotos.de
07.10.2016
Andrzej Chojnowski

To jedna z najbardziej niesamowitych historii o jakich słyszeliśmy. Podróż z Korei na niemiecki tor Nurburgring przez Azję, Rosję i Europę, po to by zrobić okrążenie legendarnego niemieckiego toru? Brzmi jak totalne wariactwo, tyle że zdarzyło się naprawdę. Poznaj Koreańczyka Lee, faceta który wybrał się w podróż z Korei do Europy skuterem Honda SuperCub z silnikiem o pojemności ledwie 110 cm3. 18 tysięcy kilometrów na maszynie której zazwyczaj używają listonosze do rozwożenia paczek...

 

Lee podróżował ponad trzy miesiące, do pokonania miał 18 tysięcy kilometrów. Ale udało się. Kilka dni temu dotarł na Nurburgring. Wieść o jego niesamowitym wyczynie wyprzedziła go, dlatego na miejscu przywitano go jak bohatera. Miejscowa społeczność fanów Nordschleife zgotowała mu owację, a potem stało się to, co musiało się stać - szalony Koreańczyk został zabrany na przejażdżkę po Nurburgringu Seatem Leonem Cupra. Było szybko, bardzo szybko. Ale raz się żyje. 

 

 

A potem? Po przejeździe w charakterze pasażera Lee miał okazję wreszcie spełnić swoje marzenie i pokonać liczącą ponad 20 kilometrów trasę Nordschleife na swojej Hondzie. Skuterek na Nurburgringu? Niemożliwe nie istnieje.

 

From South Korea to Nürburgring in 100 days and 18,000kms. Thanks to tourifotos.de for the picture! Read more here:...

Opublikowany przez Nürburgring Bridge To Gantry na 6 październik 2016

 

 Tutaj wideo na którym widać jak Lee kończy swoje kółko na Nordschleife. Ten facet jest już legendą. 

 

He just rode 18000kms to get here... correction 18020.8kms

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie