Co za znalezisko! Zakurzone Lambo, Porsche i Ferrari ukryte w starej szopie

Megarzadkie klasyczne supersamochody gnijące w szopie – zobacz zdjęcia, bo nie uwierzysz!
Co za znalezisko! Zakurzone Lambo, Porsche i Ferrari ukryte w starej szopie
Fot: Landbeasts/Facebook
04.10.2016
Andrzej Chojnowski

To jest zupełnie niezwykła historia. Wczoraj internet obiegły zdjęcia niesamowitego znaleziska którego udało się dokonać kolekcjonerom. Fotografie pokazała angielska firma Landbeasts zajmująca się odnawianiem i sprzedażą klasycznych samochodów. Jak sami piszą o sobie jej właściciele, potrafią dostrzeć to "coś" i w Skodzie, i w Lamborghini.

Opublikowany przez Landbeasts na 3 październik 2016

 

No właśnie, Lamborghini. A dokładnie dwa egzemplarze kultowego modelu Countach, brudne, zakurzone, pokryte grzybem, gnijące w jakiejś dziurawej bieda-szopie. Do tego megarzadkie Porsche 911 Speedster z końca lat 80. i równie rzadki egzemplarz Ferrari 412. To nie wszystko, obok tych motoperełek na zdjęciach widać też sporo amerykańskich aut z lat 60. i 70.  Cała kolekcja jest pewnie warta miliony dolarów, tak rzadkie samochody nawet w opłakanym stanie mogą kosztować fortunę.

Opublikowany przez Landbeasts na 3 październik 2016

 

Największa tajemnica pozostaje nadal nierozwiązana. Gdzie znajduje się owa magiczna szopa pełna motoryzacyjnych białych kruków? Tego niestety na razie nie wiemy. Firma Landbeasts na razie dyplomatycznie milczy na ten temat. Czyżby jej właściciele bali się że, jeśli podadzą jakiekolwiek szczegóły na ten temat, ktoś znajdzie to miejsce i po prostu rozkradnie zawartość stodoły? Tego nie wiemy. Ale jeśli sprawa nie jest "fejkiem", mamy do czynienia z motoryzacyjnym znaleziskiem dekady! 

Opublikowany przez Landbeasts na 3 październik 2016

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie