Oficjanie: Nowy program Clarksona startuje 18 listopada! Zobacz zajawkę!

Czekaliśmy - i w końcu się doczekaliśmy. The Grand Tour, nowy program Clarksona, Maya i Hammonda będzie miał premierę 18 listopada. Zadowoleni?
Oficjanie: Nowy program Clarksona startuje 18 listopada! Zobacz zajawkę!
Fot: The Grand Tour/Facebook
16.09.2016
Andrzej Chojnowski

 The Grand Tour, nowy program wywalonej z BBC za wybryki Clarksona ekipy prowadzącej niegdyś kultowe show Top Gear, wystartuje 18 listopada – taki oficjalny komunikat pojawił się przed chwilą. Co już wiemy o programie? Na pewno to, że będzie to motoryzacyjny cyrk podróżujący po całym świecie i rozbijający swoje namioty w najciekawszych miejscówkach na Ziemi. Tak, namioty – taka właśnie jest koncepcja programu. W planach są wizyty między innymi w RPA, Kalifornii, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Co wiemy ponadto?

The secret is out...

Opublikowany przez The Grand Tour na 28 czerwca 2016

 

The Grand Tour będzie emitowany na platformie Amazon Video należącej do firmy Amazon, giganta handlu detalicznego w sieci. Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień, w piątki. Firma Amazon podpisała z triem Clarkson/May/Hammond kontrakt na 36 odcinków czyli mniej więcej dwa sezony The Grand Tour, ale przedłużenie umowy będzie zapewne jedynie formalnością. Co jeszcze wiemy? Nic. Kompletnie nic. Poza tym, że Clarkson i koledzy prawdopodobnie tego nie spieprzą. Tego możemy być prawie pewni. Zobaczcie zajawkę nowego programu twórców Top Gear i odliczajcie dni do 18 listopada!   

 

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie