Zobacz rosyjski patent - pstryk i tablica rejestracyjna znika. Hit!

Tak proste i tak genialne - urządzenie które pozwala skutecznie ukryć tablice rejestracyjne samochodu
Zobacz rosyjski patent - pstryk i tablica rejestracyjna znika. Hit!
Fot: Hauberk
17.09.2016
Andrzej Chojnowski

Takie rzeczy najczęściej widujesz na filmach szpiegowskich. Ten patent był chyba nawet w którymś z Bondów! W sumie to zawsze zastanawiałem się dlaczego ktoś tego nie wymyśli i nie wprowadzi do sprzedaży. Wiadomo, trochę to nielegal, ale z drugiej strony - czemu nie?

 

O czym mowa? O urządzeniu które pozwala chować (pierwsza wersja) lub zamieniać (druga wersja) tablice rejestracyjne w samochodach. Dobre? Pewnie że dobre. Trochę "przypałowe" ale dobre. No to teraz tak - gdzie takie urządzenie mogłoby znaleźć zastosowanie? W Niemczech? Nie ma mowy, tam miłują prawo i porządek. W Skandynawii? Nigdy w życiu. I na pewno nie w Szwajcarii w której ludzie potrafią z autostrady dzwonić na policję żeby cię zadenuncjować, bo jedziesz szybciej niż pozwalają na to znaki. 

 

No więc gdzie? No jasne, że Rosja. Firma Hauberk która sprzedaje to sprytne urządzonko nie robi tego do końca legalnie - w każdym razie jeśli kręcisz promocyjny filmik dla swojego produktu i jego zalety zachwala facet mający na głowie... kominiarkę to chyba coś jest nie tak. Ale to detal. Sprzęt działa bardzo sprawnie, pewnie dlatego że konstrukcję ma niezwykle prostą. Naciskasz przycisk na pilocie sterującym umieszczonym w kabinie, a siłowniki odwracają tablicę rejestracyjną twojego samochodu, zamiast niej prezentując czarną ramkę (wersja tańsza) lub inne tablice, fałszywe (wersje droższa). Cena za taki zestaw? Od 390 do 470 złotych. Przewidujemy że niebawem będzie to bardzo popularna zabawka w kręgach rosyjskiej elity finansowej - oprócz przekupionych przez siebie polityków. Być może nawet już jest w użyciu... 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie