Ferrari LaFerrari Aperta złapane w Barcelonie

Włoskie hiperauto wygląda świetnie
Ferrari LaFerrari Aperta złapane w Barcelonie
Ferrari LaFerrari Aperta/fot. YouTube
09.09.2016
Łukasz Kuźmiuk

Ferrari LaFerrari Aperta nie zaliczyło jeszcze oficjalnej publicznej premiery (nastąpi to na zbliżającym się salonie samochodowym w Paryżu), jednak niektórzy mieszkańcy Barcelony mogą mówić o wielkim szczęściu. Włoskie hiperauto ze składanym dachem zostało przyłapane na ulicach hiszpańskiego miasta w trakcie nagrań.

 

 

Przepiękne Ferrari nie miało za bardzo czym się pochwalić poza swoim wdziękiem, gdyż przejazdy odbywały się przy niskich prędkościach. Pomimo tego samochód wzbudził zainteresowanie, co nie powinno dziwić - ujrzenie hiperauta na ulicy zawsze jest wydarzeniem, już nie mówiąc o zobaczeniu go przed publiczną premierą. Warto dodać, że wszystkie egzemplarze LaFerrari Aperta zostały już wyprzedane, więc nawet jeśli chcieliście już wykonać telefon do włoskiego producenta, to niestety spóźniliście się.

 

Sprawdź też: Novitec stuningował Ferrari 488 Spider

 

 

Nie zapominajmy o możliwościach hiperauta, gdyż to właśnie one odpowiadają za naszą ekscytacją tym samochodem. Ferrari LaFerrari Aperta zostało wyposażone w hybrydowy układ napędowy, w którego skład wchodzi m.in. wolnossący silnik V12 o pojemności 6.2 litra, generujący łącznie aż 963 KM i 900 Nm. Warto dodać, że cała moc i moment obrotowy są przekazywane tylko na tylną oś. Oficjalne osiągi nie są jeszcze znane, ale Aperta powinna osiągać "setkę" w mniej niż trzy sekundy, a jej prędkość maksymalna prawdopodobnie będzie przekraczać 350 km/h.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie