Yamahą R1M po przełęczy Susten

Motocyklowe niebo!
Yamahą R1M po przełęczy Susten
Przełęcz Susten/fot. YouTube
10.08.2016
Łukasz Kuźmiuk

Wczoraj opublikowałem wpis z fantastycznym wideo, w którym Porsche jeżdżą po alpejskich trasach, a dziś przygotowałem coś dla motocyklistów.

 

Szwajcaria słynie z pięknych krajobrazów i wybornych dróg. Kręte drogi w wysokich górach przyciągają co roku tysiące motoryzacyjnych świrów, którzy chcą przeżyć coś niecodziennego. Przejazd przez przełęcz Susten ten zapiera dech w piersiach, co zobaczycie na filmiku poniżej.

 

 

Autorem filmiku jest jeden z członków youtubowej ekipy "Motobasterds". Oto jak opisał swoje wideo: „Przełęcz Susten Pass jest jedną z najpiękniejszych dróg w Szwajcarii. Cieszcie się pięknymi krajobrazami oraz znakomitym dźwiękiem Yamahy R1M na zachodniej stronie Susten Pass, na odcinku (14 kilometrów) od małej wioski Gadmen do samego szczytu.”. Dokładną lokalizację trasy możecie znaleźć tutaj: trasa po przełęczy Susten.

 

Nie można zapomnieć też o motocyklu, który wziął udział w nagraniu. To Yamaha R1M, czyli obecnie topowy model japońskiego producenta. Tak naprawdę ten jednoślad to prawdziwa maszyna wyścigowa dopuszczona do ruchu. 200 KM i masa motocykla gotowego do jazdy na poziomie 199 kg dają nieziemskie doznania. Warto też wspomnieć, że R1M kosztuje od 101 tys. zł.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie