MV Agusta i Zagato pracują nad wspólnym motocyklem?

Wszystko na to wskazuje, ale nie jest to pewne
MV Agusta i Zagato pracują nad wspólnym motocyklem?
MV Agusta i Zagato/fot. Facebook
31.07.2016
Łukasz Kuźmiuk

Producent motocykli, MV Agusta, oraz Zagato, firma projektująca niezwykłe auta, opublikowały grafikę przedstawioną powyżej. To oznacza, że najprawdopodobniej obydwie marki pracują nad wspólnym jednośladem. Bardziej włoskiego projektu już chyba być nie mogło!

 

Sprawdź też: Aston Martin Vanquish Zagato: powstanie 99 egzemplarzy wyjątkowego modelu

 

Powyższy obrazek jest lakoniczny - przedstawiono jedynie zarys motocykla i datę, kiedy wszystko powinno się wyjaśnić. 4 września dowiemy się, co tak naprawdę łączy MV Agustę z Zagato. Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że włoski producent motocykli jest w niezłych tarapatach finansowych. Co więcej, niektórzy twierdzą, że były prowadzone rozmowy z Polarisem i Mercedesem-AMG o ewentualnym wykupie przedsiębiorstwa z Mediolanu.

 

Czyżby w takim razie MV Zagato i MV Agusta połączyły się w spółkę? A może po prostu Włosi postanowili stworzyć limitowaną serię motocykli przeznaczoną jedynie dla najbogatszych, co pozwoliłoby zyskać fundusze na odbicie się od finansowego dołka? Domysłów jest wiele, ale prawdę poznamy już za nieco ponad miesiąc.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie