Chcesz pracować z Clarksonem? Jest okazja, Jeremy ogłasza nabór do...

Praca szuka człowieka! A dokładnie – praca razem z Clarksonem, Mayem i Hammondem.
Chcesz pracować z Clarksonem? Jest okazja, Jeremy ogłasza nabór do...
Fot: Drivetribe
30.06.2016
Andrzej Chojnowski

O tym, że Clarkson, Hammond i May ruszają na jesieni z nowym programem "The Grand Tour" już informowaliśmy i ci którzy mają wiedzieć, to wiedzą. Tymczasem trójka prezenterów z dawnego Top Gear rozwija też drugi projekt - chodzi o stronę internetową która ma być miejscem spotkań dla miłośników motoryzacji z całego świata.

 

Serwis o nazwie Drivetribe ma być zbiorem społeczności pogrupowanych wokół różnych tematów tak by miejsce dla siebie znaleźli i fani wyścigów, i miłośnicy starych samochodów, ci którzy lubią auta na "glebie" i ci którzy jarają się szybkimi motocyklami. Każda ze społeczności ma mieć swojego guru, osobę która jej przewodzi, moderuje dyskusje, podrzuca ciekawe tematy i ogólnie zachęca ludzi do tego, by być częścią Drivetribe. Niektóre społeczności będą animować Clarkson, May i Hammond, ale sami nie opędzą całego serwisu więc wpadli na pomysł naboru ludzi. I to jest właśnie szansa dla ciebie! 

 

Announcing DRIVETRIBE's global hunt for creative talent. If you shoot, write, film, direct or present, and you have...

Opublikowany przez DRIVETRIBE na 30 czerwca 2016

Czujesz się na siłach? Umiesz dobrze pisać, robić fajne zdjęcia, kręcić odpałowe filmy? Uderzaj do Jeremy'ego! I pamiętaj by przekazać im, że dowiedziałeś się o ich akcji z Autostuffa...

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie