Kradzież level master – idziesz do kina, a po powrocie… [FOTO]

Złodzieje obrobili w pełni sprawny samochód niemal ze wszystkiego, co dało się ukraść. Teraz to szkielet który nadaje się na złom
Kradzież level master – idziesz do kina, a po powrocie… [FOTO]
Fot. Amurmedia
03.06.2016
Andrzej Chojnowski

O Rosji różne rzeczy pewnie już słyszeliście. My też. Ale ta historia jest naprawdę niezwykła. Zdarzenie miało miejsce w Chabarowsku na dalekim wschodzie Rosji, właścicielka samochodu zostawiła auto na parkingu. Nie zniknęła na rok, ani nawet nie na tydzień. Po prostu poszła do kina (albo na film, jak kto woli). Kiedy wróciła, jej samochód wyglądał tak:

 

Oraz tak:

 

A także tak:

 

Jak komentują media w Chabarowsku, zdarzenie znacznie odbiegało od normy – czyli sytuacji w której parkujesz samochód a gdy wracasz, auto pozbawione jest kompletu kół. Tym razem złodzieje, oprócz kół, wzięli też maskę, komplet drzwi, elementy wykończenia wnętrza, poduszkę powietrzną, radio, fotel pasażera, klapę bagażnika, wszystkie lampy oraz jeszcze parę drobiazgów. Coś, co wcześniej było w pełni sprawnym samochodem, stało się metalowym szkieletem stojącym na cegłach. Miejscowa policja prowadzi dochodzenie a my ostrzegamy –  staraj się nie parkować w Chabarowsku.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie