Clarkson, May i Hammond jadą do RPA – a ty możesz być na widowni programu! [WIEMY JAK]

Trójka dawnych prowadzących Top Gear wreszcie ujawniła dokąd w pierwszej kolejności zawita ze swoim nowym programem. I zabiera tam fanów!
Clarkson, May i Hammond jadą do RPA – a ty możesz być na widowni programu! [WIEMY JAK]
The Grand Tour/Amazon
02.06.2016
Andrzej Chojnowski

W niedzielę premierę miał pierwszy odcinek nowej wersji programu Top Gear i wszyscy skupili się na zachwalaniu/krytykowaniu Chrisa Evansa (niepotrzebne skreślić). Minęło kilka dni i koniec ze złośliwościami, bo teraz pora na ruch Jeremy'ego Clarksona i jego kolegów.  Trzej prowadzący poprzednią wersję Top Gear, którzy pracują nad własnym programem motoryzacyjnym o nazwie The Grand Tour, ujawnili właśnie że za moment ruszają z kręceniem odcinków swojego show. Podali też które miasto odwiedzą jako pierwsze.

 Czyli: możesz pojechać do RPA i wziąć udział w nagraniu pierwszego odcinka The Grand Tour! Jeśli chcesz znaleźć się na widowni, pokaż najdziwniejsze miejsce w którym rozbiłeś namiot. Dokładnie tak. W konkursie mogą brać udział także Polacy, a zadanie wydaje się proste. Musisz tylko: 

 

* Wrzucić na Twittera zdjęcie lub film pokazujący zaskakujące miejsce w którym rozbiłeś namiot

 

* Użyć hashtagu #TheGrandTourJoburg

 

* Zdjęcie nie może być obsceniczne, wideo powinno trwać minimum 30 sekund (i nie więcej niż 90 sekund)

 

* Wybranych zostanie dziesięciu finalistów, spośród nich Clarkson, Hammond i May wyłonią trzy osoby które polecą do RPA na koszt organizatora i znajdą się na planie The Grand Tour

 

Konkurs startuje 2 czerwca i potrwa do 8 czerwca więc spiesz się bo zostało niewiele czasu. Polacy, przejmujemy ten konkurs!  

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie