Mercedes-AMG GT S od Prior-Design wygląda obłędnie!

Niemieckie coupe w Monako czuje się jak w domu
Mercedes-AMG GT S od Prior-Design wygląda obłędnie!
Merccedes-AMG GT S Prior-Design/fot. Prior-Design
02.06.2016
Łukasz Kuźmiuk

W Monaco luksusowe samochody są tak powszechne, jak Passaty na polskich drogach. Nic dziwnego, że wielu bogaczy chce się swoim pojazdem na tle seryjnych superaut - wszak prawie każdy sąsiad takowe posiada.

 

 

Mercedes-AMG GT S zdecydowanie należy do grona superaut. 510 KM i 650 Nm, wyciśnięte z 4-litrowego, turbodoładowanego silnika V8, pozwalają osiągnąć "setkę" w zaledwie 3.8 s, a to robi wrażenie. Pod względem wyglądu niemieckie coupe też wywołuje szybsze bicie serca, ale jak już wspomniałem, nie wszystkim to wystarcza. Prior-Design proponuje do tego modelu body kit o nazwie PD800GT, w którego skład wchodzą m.in. inne zderzaki, poszerzenia nadkoli, nowy dyfuzor, ładny spojler na klapie bagażnika oraz zmodyfikowane progi. Ponadto, w skład zestawu wchodzą również felgi PD3 Forged Superlight, jednak na zdjęciach samochód jest obuty w obręcze Vossen VPS-307.

Prezentowany Mercedes-AMG GT S jest częścią "2016 Supercars Monaco Prior-Design tour", podczas którego tuner prezentuje swoje dzieła. Oprócz Mercedesa w skład orszaku wchodzą m.in. BMW M6, Audi R8 i Chevrolet Corvette C7.

Polecane wideo

Merccedes-AMG GT S od Prior-Design wygląda obłędnie!
Merccedes-AMG GT S od Prior-Design wygląda obłędnie! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie