Subarnez do kupienia! To jest okazja roku!

Najpopularniejsze w tej chwili auto w Polsce trafiło na aukcję. Kto chętny do zakupu? Proszę się nie pchać!
Subarnez do kupienia! To jest okazja roku!
Fot. Allegro
10.05.2016
Andrzej Chojnowski

Samochód który kilka dni temu podbił polskie internety, śmiały projekt wizjonerów ze Świętokrzyskiego (pisaliśmy o nim tutaj - klik) jest do kupienia! Właściciel samochodu wystawił go na aukcję i na stronie ogłoszenia bardzo szczerze pisze o tym, czym jest Subarnez i co dla potencjalnego nabywcy oznacza jego zakup. A oznacza – bądźmy szczerzy – bardzo konkretny fejm od morza do Tatr. Oddajmy głos właścicielowi Subarneza: 

 

Do sprzedania samochód marki SUBARNEZ, czyli zbudowany specjalnie na potrzeby spontanowo-sportowo-tuningowego wyjazdu kawalerskiego wóz o nieprzeciętnych osiągach, znakomitej trakcji i niebanalnym designie. Tak, to ten samochód stał się królem internetu i zyskał uznanie oraz szacunek polskich fanów motoryzacji, pobijając popularnością wszystkie inne samochody!!!


To on przejechał trasę Katowice-Hel-Katowice bez najmniejszej awarii, załadowany na full zrobił to osiągając na jednym z odcinków autostrady A1 zawrotną prędkość 100 km/h. Średnie spalanie rakietowego gazu LPG wyniosło 10l/100km. Technicznie perfekcyjny, SPORT i rywalizację ma we krwi.


Jedyny taki w Polsce i na świecie!!! Przyszły posiadacz SUBARNEZA musi liczyć się z faktem, że gdziekolwiek się pojawi będzie gwiazdą i wzbudzi zainteresowanie oraz nieskrywaną zazdrość innych użytkowników drogi i pobocza. SUBARNEZ to nie Polonez po tuningu, to nie Subaru chcące być Polonezem. SUBARNEZ to odmienna nieklasyfikowalna kategoria, jest poza wszelkimi schematami i normami. SUBARNEZ nie musi niczego udowadniać do niczego aspirować.


On jest SUBARNEZEM czyli żywą LEGENDĄ.
Jest samochodem do którego nie wsiądzie 49,95% kierowców, bo nie są gotowi na taką popularność i rozpoznawalność, nie byliby w stanie się z tym zmierzyć. Jest samochodem do którego nie wsiądzie drugie 49,95% kierowców, bo nie są gotowi na takie brutalne obcowanie z autem, które ma w sobie więcej sportu niż wszyscy sportowcy na świecie. SUBARNEZ nie jest samochodem dla każdego, to samochód dla tego pozostałego 0,1% kierowców którzy nie boją się być tym kim nie był jeszcze nikt.


SUBARNEZ to nie jest styl życia, moda czy hobby. SUBARNEZ TO STAN UMYSŁU!!!.
Jeśli chcesz dołączyć do elitarnego grona kilku ludzi na świecie którym było dane prowadzić ten wóz to ta aukcja jest dla Ciebie.

 

Podobnie jak reszta Polski, Subarneza kochamy miłością nagłą, ślepą i wybaczającą ewentualne ułomności. Niech się dobrze sprzeda i niech kolejny właściciel mądrze korzysta z fejmu jaki nań spłynie. 

 

Link do aukcji znajdziesz tutaj (klik

Polecane wideo

Subarnez do kupienia! Jedyny taki - to jest okazja roku!
Subarnez do kupienia! Jedyny taki - to jest okazja roku! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie