Ten Rolls Royce wygląda chuligańsko i za to go kochamy

Wypasiony samochód dla arystokracji? Nie w tej wersji, milordzie.
Ten Rolls Royce wygląda chuligańsko i za to go kochamy
Fot. Novitec Group
05.05.2016
Andrzej Chojnowski

Przypuśćmy że stać cię na Rolls Royce'a. Ludzi stać na różne rzeczy (klik) więc dlaczego ty nie miałbyś kupić sobie Rollsa? 

 

Więc załóżmy że go masz, auto ocieka prestiżem i generalnie nie możesz już spokojnie pojechać do Lidla po zgrzewkę Argusa i kiełbę na grilla, twój samochód wymaga tego żebyś robił zakupy wyłącznie u dostawców na dwór królewski, i tylko we fraku. Czyli ogólnie ludzie cię nienawidzą a do tego masz w życiu przewalone.

 

Głowa do góry, nie jest aż tak źle. Na twoje problemy Pierwszego Świata istnieje lek. Nazywa się Spofec. To marka wymyślona przez Novitec Group, niemiecką firmę która robi naprawdę srogi tuning do Ferrari, Lamborghini i Maserati.  Spofec jest z kolei dedykowany Rolls Royce'om. Właśnie mod Wraitha, pod nazwą Wraith Overdose, najbardziej przypadł nam do gustu. Dzięki modyfikacjom karoserii (m.in. nowe zderzaki przód/tył, większy wlot powietrza z przodu, modyfikacja boków) auto przestało wyglądać jak pojazd dla emerytowanego lorda a zyskało autentycznie chuligański wygląd. Ten Rolls wygląda pięknie!

 

Zmiany nie ominęły też silnika. Moc uturbionej jednostki V12 wzrosła o 85 KM i wynosi teraz 716 koni co pozwala rozpędzać się tym Wraithem do setki w 4,2 sekundy. Słabo? Pamiętaj że mówimy nie o Caterhamie tylko o limuzynie w której, na dobrą sprawę, mógłbyś zamieszkać.

 

 

 

Polecane wideo

Ten Rolls Royce wygląda chuligańsko i za to go kochamy
Ten Rolls Royce wygląda chuligańsko i za to go kochamy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie