Hummer Tupaca Shakura pod młotek. Bez LPG, ale ma inne zalety...

Tym samochodem słynny raper jeździł krótko przed śmiercią. Wyposażenie wnętrza i dodatki cię zaskoczą!
Hummer Tupaca Shakura pod młotek. Bez LPG, ale ma inne zalety...
Fot. RR Auction
03.05.2016
Andrzej Chojnowski

To na co patrzysz to jest towar najwyższej próby. Oto Hummer H1, ostatni samochód rapera Tupaca Shakura. Muzyk kupił ten samochód w sierpniu 1996 roku, ledwie miesiąc przed śmiercią. To powinno wystarczyć by wiele osób traktowało tę terenówkę jak relikwię.

 

 

Po śmierci Tupaca ten Hummer wiele razy zmieniał właścicieli, a jego nabywcy sporo nim przejeździli. Teraz auto ma 10101 mil na liczniku, nadal to bardzo niewiele jak na tak rzadki pojazd. Hummer H1 Tupaca to konkretne auto, żaden tam downsizing, żadna ekologia. Pod maską porządny turbodiesel V8 o pojemności 6,5 litra i do tego automatyczna skrzynia biegów. Wnętrze raper kazał przerobić więc zamiast spartańskiego wyposażenia wojskowego (ten H1 został kupiony zanim firma zaczęła produkować cywilne wersje) masz skórzaną tapicerkę, wykończenie wnętrza w drewnie, system audio Clarion ze zmieniarką na 12 płyt CD, klimatyzację, i montowany na desce rozdzielczej archaiczny GPS wielkości telewizora.

 

Samochód został wyceniony przez firmę RR Auction na 100 tysięcy dolarów. Gdybyś nie miał przekonania czy to dobry zakup, powinny przekonać cię dodatki. Otóż nabywca tego Hummera H1 oprócz auta dostanie też należące do Tupaca... dwie kasety audio! Jedna to "Thriller" Michaela Jacksona, druga - "All Eyez On Me" Shakura. Jeśli to nie jest świetna okazja to w takim razie my się nie znamy na aukcjach. 

 

Zobacz też: Dokument "Ostatnie 24 godziny Tupaca Shakura"

Polecane wideo

Hummer Tupaca pod młotek. Bez LPG ale ma inne zalety...
Hummer Tupaca pod młotek. Bez LPG ale ma inne zalety... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie