Czeczeński ślub - AMG, Rollsy, dużo Rollsów... Hajs się zgadza!

Kiedy bratanek prezydenta się żeni to nie ma co żałować kasy. Tak wystawnego wesela może pozazdrościć nawet brytyjska rodzina królewska!
Czeczeński ślub - AMG, Rollsy, dużo Rollsów... Hajs się zgadza!
Fot. Youtube
03.05.2016
Andrzej Chojnowski

Nie wiemy zbyt wiele o Chamzacie Kadyrowie poza tym, że jest bratankiem Ramzana, prezydenta Czeczenii, bliskiego kumpla Władymira Putina. Z tego co widać, należy wnosić że chłopak chyba wygrał życie skoro na jego ślub zrzuca się cała Czeczenia. W republice którą jednoosobowo rządzi Ramzan Kadyrow nie ma takich pieniędzy których nie byłoby warto wydać na ważną uroczystość dla własnej rodziny. Ale to co tutaj widać przekracza pojęcie.

 

To co widzisz powyżej to część limuzyn gości którzy zjechali do wsi Centoroj, rodzinnego sioła rodu Kadyrowów. I to wcale nie większa część, co zrozumiesz gdy zobaczysz to (spróbuj liczyć Rolls-Royce'y, powodzenia):

 

 

W Centoroj urządzono główne obchody, tam pielgrzymowały głowy innych czeczeńskich rodów żeby złożyć wyrazy szacunku i lojalności wobec Ramzana. Tam właśnie Chamzat pojął za żonę przepiękną Iman Magomedową. Wcześniej jednak para młoda miała prawdopodobnie najbardziej okazały orszak ślubny w tej części galaktyki.

 

 

 Jeśli chciałbyś zobaczyć jak dobrze i elegancko można się bawić za pieniądze podatników, to polecamy ten klip, tutaj naprawdę widać że w Czeczenii hajs się zgadza.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie