Pierwszy klip z nowego sezonu Top Gear – poznajesz tego pana?

Czy Matt LeBlanc pasuje do programu Top Gear? Ten klip pomoże ci wyrobić sobie zdanie
Pierwszy klip z nowego sezonu Top Gear – poznajesz tego pana?
Fot. BBC/Youtube
25.04.2016
Andrzej Chojnowski

Wreszcie! BBC kazało nam długo czekać, ale w końcu pokazano pierwsze ujęcia z nowego sezonu Top Gear. Dostaliśmy niewiele, ledwie 40 sekund. Na dodatek z udziałem Matta LeBlanca. 

 

 

Matt od początku wydawał się egzotycznym dodatkiem do bardzo licznego grona prowadzących nowy Top Gear. Eddie Jordan? Zrozumiałe. Chris Harris? No jasne że tak. Sabine Schmitz? Aber naturlich! Ale Matt? Joey Tribbiani z serialu „Przyjaciele”? 

 

Bądźmy jednak sprawiedliwi: LeBlanc jest mocno wkręcony w motoryzację i daje sobie świetnie radę za kierownicą. 40-sekundowy klip to bardzo niewiele ale wygląda na to, że nowy Top Gear będzie wizualnie bardzo zbliżony do tego, co oglądaliśmy za czasów Clarksona. Czyli że będzie nieźle. Nie wiemy kto dostanie jaką rolę, mamy tylko nadzieję, że producenci nie popełnią podstawowego błędu i nie będą pakować nowych prowadzących w „stare” buty każąc im odtwarzać role Clarksona, Hammonda i Maya. To byłaby tragedia. 

 

 

Do premiery nowej serii zostało jeszcze trochę czasu, BBC nie podaje na razie kiedy zobaczymy pierwsze odcinki Top Gear. Tymczasem Jeremy Clarkson z kolegami pracuje nad własnym show realizowanym dla Amazona (klik). Kto będzie pierwszy? I kto będzie lepszy? Nieoficjalnie mówi się, że Top Gear powinien wystartować już w maju, ale wstępnie podawana data (22.05) nie jest pewna i być może nastąpi kolejne opóźnienie... Polskie BBC nie chce komentować tematu i każe czekać... Niech to oczekiwanie się już skończy, chcemy wiedzieć.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie