Nowe zajęcie prowadzącego Top Gear - wymarzona praca!

Chris Harris będzie miał niebawem naprawdę sporo pracy. Ale wydaje nam się, że nie powinien narzekać - trafiła mu się robota marzeń
Nowe zajęcie prowadzącego Top Gear - wymarzona praca!
Fot. Bentley
23.04.2016
Andrzej Chojnowski

Chris Harris, popularny dziennikarz motoryzacyjny, znany z klipów na Youtubie w których udowadnia że potrafi prowadzić nawet najszybsze i najbardziej nieposkromione auta na świecie, właśnie zyskał nowe zajęcie. Oprócz pracy w telewizji i prowadzenia "Top Gear" wspólnie z Chrisem Evansem i spółką, będzie też kierowcą wyścigowym. 

 

via GIPHY

View post on imgur.com

Ktoś może powiedzieć, że to w sumie niewielka nowość, bo Chris startował między innymi w 24-godzinnym wyścigu na Nurburgringu: 

 

 

Tym razem jednak jest to nowość. Harris dostał robotę na cały sezon w angielskim teamie wyścigowym Parker Racing wystawiającym Bentleye Continental w specyfikacji GT3 w serii wyścigowej Blancpain Endurance Series. Cały sezon. Wyścigów. Bentleyem.

 

 

Sezon Blancpain Endurance Series startuje już w ten weekend wyścigiem na legendarnym torze Monza we Włoszech, łącznie do przejechania jest sześć wyścigów, w tym otaczany kultem 24-godzinny maraton na torze Spa w Belgii. Wspierany przez angielskiego producenta zespół Team Parker Racing zatrudnił Harrisa jako kierowcę jednego z wystawionych przez zespół Bentleyów. Chris będzie rywalizował w kategorii Pro-Am w której kierowcy zawodowi rywalizują z utalentowanymi amatorami. Mamy oczywiście na myśli amatorów takich jak Chris czy "nasz" Michał Broniszewski, ludzi z olbrzymim doświadczeniem na torze, ale jednak nie będących profesjonalnymi kierowcami i nie zarabiających na życie ściganiem. Harris pojedzie w jednym samochodzie z angielskimi kierowcami  Chrisem Cooperem Derekiem Pierce'em.

Fot. Bentley

 

Dowodów na to, że Chris naprawdę umie jeździć szybko samochodami w sieci nie brakuje. 

 Chociażby to:

 

Chris do tej pory miał fantastyczną robotę, jako motoryzacyjny youtuber robił na przykład takie rzeczy: 

 

Teraz, jako prowadzący Top Gear i jednocześnie kierowca wyścigowy, będzie miał pracę marzeń. 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie