Żona Elona Muska za kierownicą – bardzo głupie zachowanie

Talulah Riley, żona szefa firmy Tesla, chyba nie do końca zdaje sobie sprawę że samochód to tak naprawdę broń którą można kogoś zabić
Żona Elona Muska za kierownicą – bardzo głupie zachowanie
Fot. Youtube
22.04.2016
Andrzej Chojnowski

Samochody elektryczne Tesli to naprawdę fajna rzecz. Mają niezwykły napęd, niewiarygodne przyspieszenie, są wygodne, ładne i można je ładować za darmo (na razie).  No i mają też tryb Autopilot, po jego włączeniu auto utrzymuje prędkość, odległość od innych aut, pilnuje także pasa jezdni. To jednak nie oznacza, że w tym czasie możesz zapaść w drzemkę. Nie oznacza to też, że za kółkiem możesz poczuć się jak pasażer, w każdej chwili może zdarzyć się coś, co będzie wymagało interwencji kierowcy.

 

Talulah Riley, angielska aktorka i modelka, żona Elona Muska (złożyła niedawno wniosek o rozwód) zachowuje się tu tak, jakby tego wszystkiego nie rozumiała. Taniec i wygłupy za kierownicą Tesli Model X, w czasie jazdy po autostradzie? Czepiamy się? Pasażerka nagrywająca całe zdarzenie chyba jest podobnego zdania co my bo z offu słychać jej głos „Ale byłby numer jakbyśmy teraz miały wypadek...”. Bez komentarza.

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie