Lambo zombie

Jon Olsson kupił Lamborghini Huracana po czym zrobił z nim TO! Ten widok jest straszny. Ale Jon, szwedzki playboy i wielokrotny uczestnik wyścigów Gumball, nie zwariował – jego celem jest zbudowanie wyjątkowego drogowego potwora na bazie Lambo.
Lambo zombie
Jon Olsson i jego Lamborghini Huracan. Zdjęcie: http://jon-olsson.com
08.03.2016
Andrzej Chojnowski

33-letni Jon prowadzi życie o którym marzy większość mężczyzn. Jest ikoną sportu w Skandynawii, jedenastokrotnym medalistą zimowych igrzysk sportów ekstremalnych X–Games, człowiekiem legendą w narciarstwie freeride’owym i bon vivantem który na co dzień mieszka w Monaco a wolne chwile spędza w najfajniejszych miejscach na Ziemi - i imprezuje z najpiękniejszymi kobietami świata. Jon lubi też samochody. Wróć. Jon lubi okrutnie drogie, bardzo szybkie i niezwykle rzadkie samochody. Jego poprzednim autem było Audi RS6 z czterolitrowym silnikiem V8 TFSI, nominalnie generującym 560 KM ale stuningowanym poprzez dodanie dwóch turbosprężarek które podniosły moc jednostki do 950 KM!

Lamborghini Huracan Jona Olssona w warsztacie. Zdjęcie: http://jon-olsson.comLamborghini Huracan Jona Olssona w warsztacie. Zdjęcie: http://jon-olsson.com


Nową zabawką Olssona ma być Lamborghini Huracan. Szwedowi udało się kupić egzemplarz z niezwykłym przebiegiem… 478 kilometrów. Natychmiast po zakupie supersamochód został rozebrany niemal do kości by zrobić miejsce na instalację nowych elementów nadwozia – w całości z włókna węglowego. Projekt, realizowany na zlecenie Jona przez szwedzkiego tunera, firmę Stertman Motorsporton, ma zakończyć się stworzeniem unikatowego supersamochodu do jazdy na co dzień. Lamborghini Olssona ma być gotowe mniej więcej za cztery miesiące, wtedy też będą znane dokładne osiągi pojazdu. Na razie pozostaje oglądanie Huracana w stanie który wyciska łzy z oczu każdego fana motoryzacji.

Lamborghini Huracan Jona Olssona w trakcie przebudowy. Zdjęcie: http://jon-olsson.com

 

Zdemontowane fragmenty karoserii Lamborghini Huracan Jona Olssona. Zdjęcie: http://jon-olsson.com

 

Jon Olsson lubi drogie męskie zabawki. Zdjęcie: http://jon-olsson.com

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie