Znani aktorzy zasiadają w Mitsubishi

Anna Cieślak i Maciej Stuhr zostali ambasadorami marki spod znaku trzech diamentów.
Znani aktorzy zasiadają w Mitsubishi
25.02.2016

Znani aktorzy będą promowali samochody spod znaku trzech diamentów. „Jestem zaszczycony współpracą z osobami tak wielkiego formatu. Podziwiam ich najwyższy kunszt aktorski, wszechstronność, ale także odwagę w poruszeniu trudnych tematów i zaangażowanie społeczne. Ambicja, kreatywność i odważne, nieszablonowe działania to także cechy bliskie marce Mitsubishi Motors. Bardzo zależało mi, by to właśnie Anna Cieślak i Maciej Stuhr reprezentowali markę.” – skomentował decyzję firmy prezes polskiej filii Mitsubishi. Yasuyuki Oyama

 

Anna Cieślak i Mitsubishi ASX. Zdj. Mitsubishi

Anna Cieślak, aktorka znana z m.in. filmów fabularnych – „Dlaczego nie”, czy „Śluby panieńskie”, a także w popularnych polskich serialach, m.in. „Na wspólnej”, „Czasie honoru” i „Glina” otrzymała Mitsubishi ASX. Kompaktowy SUV przypadł do gustu aktorce: „W tym roku czeka mnie dużo pracy i wiem, że w natłoku obowiązków pomoże mi dobry samochód. Nie mogę doczekać się, kiedy zasiądę za kierownicą mojego ASX’a. Zakochałam się w tym modelu od pierwszego wejrzenia. Bardzo podoba mi się dynamiczna sylwetka, a napęd na 4x4 to dla mnie nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale też wspomnienie wakacji i zapowiedź przygody.” – powiedziała zapytana o pierwsze wrażenia – „Cieszę się ze współpracy z Mitsubishi i z radością czekam na realizację naszych wspólnych planów”.

 

Maciej Stuhr i Mitsubishi Outlander PHEV. Zdj. Mitsubishi

Maciej Stuhr, prywatnie syn Jerzego Stuhra również wybrał karierę aktorską, jednak mimo znanego nazwiska stał się doskonałym aktorem nie rozpoznawalnym jako syn słynnego ojca. Na koncie ma już ponad 50 ról filmowych m.in. w „Ślubach Panieńskich”, „Pokłosiu”, czy „Obławie”. Stuhr junior zasiadł za kierownica większego brata ASX – Outlandera PHEV – pierwszego hybrydowego SUVa z elektrycznym napędem na cztery koła. Wygląda na to, że jest w swoim zywiole: „Jestem "gadżeciarzem" i nic na to nie poradzę - po prostu lubię to! Lubię nowinki, nowe technologie, które w prosty sposób poprawia jakość mojego życia, a do tego są efektowne. O Mitsubishi wiedziałem dotąd tyle, że odnosi sukcesy w sportach motorowych - to jednak było dla mnie odległe i abstrakcyjne. Zacząłem interesować się ich działaniami, kiedy poczytałem o staraniach na rzecz ekologii. Od paru lat staram się prowadzić ekologiczny tryb życia i dbam o to, jaką planetę pozostawimy po sobie naszym dzieciom. Ekologiczny profil Outlandera PHEV jest powalający. Zaskoczeniem dla mnie przy pierwszej jeździe była dynamika elektrycznych silników. Przyspieszają wspaniale, a do tego w niesamowitej ciszy. Samochód jest bardzo przyjemny dla oka na zewnątrz i w środku. Napęd 4X4 z 3 silnikami - czego chcieć więcej. I na koniec prawdziwa rewelacja - to, że Outlander bierze zakręt - wiesz tylko dlatego, że widzisz, że droga skręca. W środku praktycznie tego nie czujesz! Niesamowita rzecz.” – powiedział aktor.

 

Aktorzy z przezesem polskiej filii MMC. Zdj. Mitsubishi

Zarówno Maciej Stuhr, jak i Anna Cieślak deklarują, że w przyszłości chętnie podzielą się bardziej szczegółowymi wrażeniami z jazdy. Ponadto aktorzy pojawią się na niektórych imprezach organizowanych przez firmę, jak na przykład podczas premierowych prezentacji zaplanowanych podczas wystaw motoryzacyjnych Geneva Motor Show (1.03.16) i Poznań Motor Show 2016.

Najszybciej jednak będzie można spotkać ich już 26. lutego na gali dwudziestolecia Mistubishi Motor Corporation organizowanej przy współpracy z miesięcznikiem Harper's Bazaar. 

 

Polecane wideo

Polscy ambasadorzy marek motoryzacyjnych
Polscy ambasadorzy marek motoryzacyjnych - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie